Maroon 5 wraca po długiej przerwie. Zespół, którego wokalistą jest Adam Levine, wydał niedawno swój pierwszy singiel od 2021 roku. Wygląda na to, że fani oraz fanki grupy mogą spodziewać się niebawem sporej dawki nowej muzyki. Na razie jednak muszą zadowolić się piosenką „Middle Ground”, czyli powolną balladą, która bez wątpienia jest komentarzem artysty na temat szeroko komentowanej w sieci oraz mediach zdradzie.

Adam Levine – romans

Dobrze pamiętamy ubiegłoroczny wrzesień, podczas którego na jaw wyszedł romans 43-letniego muzyka z 23-letnią influencerką. Wówczas 8-letnie małżeństwo Levine z ciężarną Behati Prinsloo stanęło pod znakiem zapytania. Wygląda jednak na to, że kryzys w związku został zażegnany. By odzyskać zaufanie żony artysta postanowił w pełni skupić się na Behati i swojej rodzinie. Zdał sobie sprawę z powagi błędu, jaki popełnił, rozmawiając z innymi kobietami. Para spędza teraz więcej czasu razem, chodzi na randki bez dzieci, a Adam częściej zajmuje się córkami – mówił w marcu anonimowy informator w rozmowie z „US Weekly”.

Czy były aniołek Victoria's Secret w pełni wybaczył zdradę mężowi? Wszystko wskazuje na to, że tak.

Behati Prinsloo z córkami w najnowszym teledysku Maroon 5

Nie ma wątpliwości, że najnowszy utwór zespołu Maroon 5 „Middle Ground” to nic innego, jak opowieść o romansie Levine z 23-letnią influencerką oraz konsekwencjami, które ciągną się za muzykiem od czasu, gdy zdrada wyszła na jaw. Czy jestem szalony myśląc, że możemy z tego wyjść cało? Czy jestem szalony myśląc, że jest na to złoty środek? – śpiewa zrozpaczony artysta. Odpowiedź na pytania, które zadaje w refrenie możemy znaleźć w oficjalnym teledysku do piosenki.

W klipie pojawia się bowiem nie tylko sama Behati, która uśmiechnięta przytula się do męża, ale i dwie córki pary – 7-letnia Dusty Rose oraz 5-letnia Gio Grace. Wygląda więc na to, że romans artysty nie rozbił rodziny, a jedynie sprawił, że piątka jest ze sobą bliżej niż kiedykolwiek (warto podkreślić, że Behati Prinsloo to nie jedyna gwiazda, która wybaczyła mężowi zdradę. Na niewierność partnera przymknęły również oko: Beyonce, Sarah Jessica Parker oraz Victoria Beckham).

Teledysk do piosenki „Middle Ground” możecie zobaczyć na oficjalnym koncie zespołu na platformie Youtube.

 

Zobacz także: