Bella Hadid ma ogromne grono naśladowczyń, które szybko wyłapują wszystkie detale jej stylizacji. Czasami hitem staje się konkretny model sneakersów lub torebki. Innym razem stylizacje Belli Hadid traktowane są jako luźne wskazówki, na bazie których powstają nowe trendy. W ostatnich miesiącach wszystkie fanki stylu modelki powinny zwrócić uwagę głównie na to, co pojawia się pod kolanami fashionistki. Jednym z przebojów, który na swoich łydkach mocno lansuje Bella Hadid, są getry. Ocieplacze na nogi rodem z lat 80. to jednak tylko jeden z dodatków, który można było u niej podpatrzeć. Inny hit został zaczerpnięty prosto ze szkolnych mundurków. Sposób noszenia się na school girl, który lansuje w ostatnich sezonach dość mocno między innymi dom mody Miu Miu, nie kończy się na plisowanych spódniczkach i pulowerach zakładanych na koszule. Ważną rolę odgrywają w nim też dodatki, a zwłaszcza jeden, który wyjątkowo przypadł do gustu Belli Hadid. O którym z nich mowa? Oczywiście o podkolanówkach. Fashionistka nosi je już od jakiegoś czasu i widać, że mocno w jej ślady idą także inne fashionistki. Wszystko wskazuje na to, że stylizacja w najbliższych sezonach może stać się bardzo modna już za sprawą elementu garderoby, którego ceny zaczynają się od zaledwie kilkunastu złotych.

Podkolanówki Belli Hadid

Podkolanówki Belli Hadid to żadne odkrycie. Fashionistka przyzwyczaiła nas już do tego, że często sięga po przeboje z minionych dekad i stara się dać im kolejne życie. Dotyczy to nie tylko ubrań i dodatków, ale też trendów beauty. Trzeba przyznać też, że modelka jest w tym niezwykle skuteczna. Biodrówki, skórzany płaszcz, motyw motyla czy cienkie brwi to tylko niektóre z hitów, w których ponownym wylansowaniu miała spory udział. Wśród przebojów Y2K, które ponownie chce przywrócić do łask fashionistek, są także podkolanówki. Wydłużone skarpety mają oczywiście zdecydowanie dłuższą historię, bo były obecne w stylizacjach już w latach 20., ale to właśnie ich oblicze znane z lat 2000. szczególnie zainteresowało fashionistkę.

Jak nosić podkolanówki według Belli Hadid?

Podkolanówki w stylizacjach Belli Hadid pojawiły się w wielu odsłonach. Pokazuje to tylko, że ten dodatek jest dużo bardziej uniwersalny niż może się wydawać. Fashionistka oczywiście nie porzuciła najpopularniejszego skojarzenia ze szkolnym mundurkiem. Garsonka 2.0, która jest świetną odpowiedzią na ten trend, to zatem jedna z pierwszych opcji wartych wzięcia pod uwagę. Jeżeli jednak to nie do końca zadowalające rozwiązanie, to można pójść w dwóch kierunkach. Oba są zaaprobowane przez Bellę Hadid. Z jednej strony podkolanówki mogą stać się częścią eleganckich zestawów z cenioną przez Francuzki garsonką. Z drugiej nic nie stoi na przeszkodzie, żeby postawić na swobodę panującą w latach 2000. i zestawić je z innym hitem z tamtej dekady. Mini przecież świetnie wygląda także z dopasowanym kardiganem i wieloma innymi ubraniami, które niekoniecznie kojarzą się ze szkolnym uniformem. Wciąż pozostaje zatem duża dowolność. W naszej galerii nie brakuje zdjęć stylizacji Belli Hadid i innych fashionistek, które pokazują, jak wykorzystać podkolanówki w codziennych zestawach.

Jakie podkolanówki wybrać?

W stylizacjach Belli Hadid dominują jednolite podkolanówki. Czasami są to cienkie wersje, a innym razem grubsze, które całkowicie kryją. Zasad jest jednak taka, że fashionistka nie pozwala sobie w tym temacie na przesadne szaleństwo. Czy inne fashionistki też trzymają się tej zasady? Na szczęście nie, co tylko pokazuje, że mamy sporo opcji, które mogą świetnie wyglądać. Coś dla siebie znajdą miłośniczki sportowych podkolanówek w białym kolorze z charakterystycznymi paskami lub logo marki na górze. W ofercie sklepów nie brakuje też kabaratek, które są naszym pierwszym wspomnieniem dotyczącym tego elementu garderoby z lat 2000. W grę wchodzą też podkolanówki w kropki i inne wzory. Nie trzeba się zatem kurczowo trzymać tylko takich modeli, które wybrała Bella Hadid.