U Belli Hadid dużo zmian. Właśnie dowiedzieliśmy się, że 26-latka będzie uczestniczyć w Tygodniu Mody, który już we wrześniu. Po przerwie modelka jest gotowa na comeback! A jak to zwykle bywa, za jedną zmianą idą też kolejne. Bella przeszła metamorfozę i zmieniła kolor włosów! Wygląda na to, że nastaje nowa Bella era i już nie możemy się jej doczekać.

 

Bella Hadid powraca na wybieg. Modelka czuje się już lepiej

 

Informację o tym, że gwiazda znów będzie chodzić po wybiegach największych domów mody przekazała jej siostra – Gigi Hadid! Udostępniła ona post na swoim Instastory, gdzie uroczo zapowiedziała comeback młodszej siostry.

 

@bellahadid nie mogę doczekać się twojego powrotuuuuuu – napisała pod wspólnym zdjęciem Gigi.

Zobacz także:

 

My również się cieszymy. Wszystko wskazuje na to, że ponownie będziemy mogły zobaczyć siostrzany duet Hadid na wybiegach! To wspaniała informacja. A w szczególności dlatego, że powrót Belli na wybieg wiąże się z poprawą jej stanu psychicznego.

 

Modelka zdecydowanie zasłużyła na przerwę, a przede wszystkim potrzebowała jej. W 2022 roku wystąpiła w 35 pokazach i ponad 20 ogromnych kampaniach modowych. To był zdecydowanie pracowity czas. Niestety, ale Hadid zmaga się z problemami ze zdrowiem psychicznym, o czym otwarcie mówi swoim fankom i fanom. To właśnie również z tego powodu postanowiła zrobić sobie przerwę – aby skupić się na sobie. Dodatkowo Bella nie pije alkoholu i od 10 miesięcy jest trzeźwa, czym pochwaliła się w najnowszym poście.

 

Od prawie 10 miesięcy nie piję alkoholu! – wyznała w opisie. – Jestem dumna z każdego, kto też żyje w trzeźwości – dodała.

 

Bella Hadid przeszła metamorfozę. Nie jest już brunetką

 

Wielkim zmianom w życiu towarzyszą tez zazwyczaj te mniejsze. Czasem związane z wyglądem. 26-latka przeszła metamorfozę, której efekty, możemy zobaczyć właśnie we wspomnianym wyżej poście. Modelka zrezygnowała z ciemnego koloru włosów i zmieniła go na blond w odcieniu honey! Jeden z najmodniejszych włosowych trendów na ten sezon.

 

W każdym wydaniu wygląda przepięknie, ale najważniejsze jest to, że czuje się już lepiej i inspiruje innych do pracy nad sobą i zmiany. My nie możemy doczekać się pokazów z Bellą w roli modelki.