U Belli Hadid dużo zmian. Właśnie dowiedzieliśmy się, że 26-latka będzie uczestniczyć w Tygodniu Mody, który już we wrześniu. Po przerwie modelka jest gotowa na comeback! A jak to zwykle bywa, za jedną zmianą idą też kolejne. Bella przeszła metamorfozę i zmieniła kolor włosów! Wygląda na to, że nastaje new Bella era i już nie możemy się jej doczekać.

Bella Hadid powraca na wybieg. Modelka czuje się już lepiej

Informację o tym, że gwiazda znów będzie chodzić po wybiegach podczas pokazów największych domów mody przekazała jej siostra – Gigi Hadid. Udostępniła ona post na swoim Instastory, gdzie uroczo zapowiedziała comeback młodszej siostry.

@bellahadid nie mogę doczekać się twojego powrotuuuuuu – napisała pod wspólnym zdjęciem Gigi.

gigihadid / instagram

My również się cieszymy. Wszystko wskazuje na to, że ponownie, po trzech sezonach, będziemy mogły zobaczyć siostrzany duet Hadid na wybiegach! To wspaniała informacja. Szczególnie dlatego, że powrót Belli na wybieg wiąże się z poprawą jej stanu psychicznego.

Modelka zdecydowanie zasłużyła na przerwę, a przede wszystkim potrzebowała jej. W 2022 roku wystąpiła w 35 pokazach i ponad 20 ogromnych kampaniach modowych. To był zdecydowanie pracowity czas. Niestety, ale Hadid zmaga się z problemami ze zdrowiem psychicznym, o czym otwarcie mówi swoim fankom i fanom. To właśnie również z tego powodu postanowiła zrobić sobie przerwę – aby skupić się na sobie, na swoim dobrostanie. Dodatkowo Bella nie pije alkoholu i od 10 miesięcy jest trzeźwa, czym pochwaliła się w najnowszym poście.

Od prawie 10 miesięcy nie piję alkoholu! – wyznała. – Jestem dumna z każdego, kto też żyje w trzeźwości – dodała.

Bella Hadid przeszła metamorfozę. Nie jest już brunetką

Wielkim zmianom w życiu towarzyszą też zazwyczaj te mniejsze. Czasem związane z wyglądem. 26-letnia Bella Hadid przeszła metamorfozę, której efekty możemy zobaczyć właśnie we wspomnianym wyżej poście. Modelka zrezygnowała z ciemnego koloru włosów i zmieniła go na blond w odcieniu honey! Jeden z najmodniejszych włosowych trendów na ten sezon, zapoczątkowany przez Kim Kardashian i Jennifer Lawrence.

W każdym wydaniu Bella wygląda przepięknie, ale najważniejsze jest to, że czuje się już lepiej i inspiruje innych do pracy nad sobą i zmiany. My nie możemy doczekać się pokazów z Bellą w roli modelki.

Zobacz także: