Dzieci Beyoncé i Jaya-Z

Beyoncé i Jay-Z doczekali się trójki dzieci. Najstarsza ich córka, Blue Ivy Carter, przyszła na świat 7 stycznia 2012 roku i z miejsca została jednym z najsłynniejszych maluchów globu. Nie tylko dlatego, że jest potomkinią najbardziej wpływowych ludzi w branży muzycznej – już sama ciąża jej matki budziła mnóstwo emocji. Tabloidy sugerowały, że Beyoncé pozorowała „stan błogosławiony”, a w rzeczywistości skorzystała z usług surogatki. Gwiazda natomiast zdradziła, że wcześniej doświadczyła kilku poronień.  

10-letnia dziś dziewczynka niejednokrotnie towarzyszyła sławnym rodzicom w oficjalnych oraz mniej oficjalnych wyjściach, za każdym razem rozgrzewając internet do białości. Najstarsza pociecha Carterów była też bohaterką teledysków do utworów matki (wzięła udział m.in. – obok takich gwiazd jak Lupita Nyong'o, Kelly Rowland, SAINt JHN czy WizKid – w klipie do piosenki „Brown Skin Girl”, wyróżnionym Grammy, co uczyniło ją drugą najmłodszą laureatkę Złotego Gramofonu w historii branży rozrywkowej).

Znacznie rzadziej fanki i fani Beyoncé mają szansę oglądać młodsze rodzeństwo Blue Ivy. Bliźniaki Rumi i Sir, które urodziły się 14 czerwca 2017 roku, przez dłuższy czas były „najpilniej strzeżonymi” dzieciakami show-biznesu. Rodzice wciąż dbają o to, by zapewnić maluchom jak najwięcej prywatności, choć w ostatnich miesiącach królowa współczesnej muzyki coraz chętniej pokazuje ich twarze. W grudniu ubiegłego roku autorka hitu „Single Ladies” pojawiła się w towarzystwie swoich obu córek m.in. w kampanii reklamowej swojej marki IVY PARK x adidas.

Teraz gwiazda po raz kolejny dała nam wgląd do swojego świata z dala od blasku reflektorów. Na swojej stronie internetowej udostępniła zdjęcie z dzieciakami. Zrobiła to z okazji premiery swojego siódmego albumu, „Renassaince”, który ukazał się 29 lipca.

Beyoncé na rzadkim zdjęciu z trójką swoich dzieci

Na opublikowanej przez diwę fotografii widzimy wesołą gromadkę w łóżku. Beyoncé przytula się do śpiących latorośli: 10-letniej Blue Ivy i 5-letnich Rumi i Sira. Chociaż gwiazda nie zdradziła żadnych szczegółów odnośnie słodkiego selfie, podziękowała całej trójce swoich dzieci za udział w powstaniu albumu „Renaissance”.

Chcę szczególnie podziękować Rumi, Sirowi i Blue za danie mi przestrzeni, kreatywności i inspiracji – napisała artystka.

Królowa nie zapomniała też o ojcu maluchów.

Specjalne podziękowania dla mojego wspaniałego męża i muzy, który wspierał mnie podczas tych późnych nocy w studio – dodała.

W dalszej części wiadomości Bey podziękowała swojemu zmarłemu wujkowi Jonny'emu za to, że jako pierwszy pokazał jej muzykę i kulturę, które zainspirowały jej najnowszy album. Wyraziła też wdzięczność dla pionierów, którzy tworzą kulturę i wszystkich upadłych aniołów, których wkład zbyt długo nierozpoznawalnyTo wasze święto – dodała.

Zobacz także:

Autorka niezliczonych hitów okazała również uznanie swoim fankom i fanom.

Mam nadzieję, że ta muzyka sprawi wam radość. Wierzę, że zainspiruje was do wprawienia ciała w ruch. Byście czuli się tak wyjątkowi, silni i seksowni, jacy jesteście – podsumowała.

fot. Beyonce.com