Dzieci Beyoncé i Jaya Z

Najstarsza córka Beyoncé i Jaya Z, Blu Ivy Carter, urodziła się 7 stycznia 2012 r. i z miejsca została jednym z najsłynniejszych dzieci w show-biznesie. Było to związane nie tylko z faktem, że jest potomkinią tuzów branży muzycznej, ale także dlatego, że wokół ciąży jej matki narosło wiele mitów. Media spekulowały, że wokalistka pozorowała ciążę, a w rzeczywistości skorzystała z usług surogatki. Sama zainteresowana opowiedziała o serii poronień, których doświadczyła wcześniej.

Nie mniej emocji wzbudziło przyjście na świat młodszego rodzeństwa Blue Ivy. Bliźniaki Rumi i Sir były najbardziej wyczekiwanymi, a następnie stały się najbardziej ukrywanymi dziećmi w branży. Urodziły się 14 czerwca 2017 r., jednak o ich pojawieniu się na świecie rodzice poinformowali dopiero miesiąc później. Wówczas Queen Bey i jej mąż udostępnili ich pierwszą fotografię; następnie skoncentrowali się na zapewnieniu maluchom jak największej prywatności. Do dziś wizerunek bliźniąt ukazał się w mediach tylko kilka razy.

Nic więcej dziwnego, że kiedy ostatniego dnia listopada br. w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać córki wokalistki, świat oszalał.

Córki Beyoncé, Blue Ivy i Rumy,  w kampanii IVY PARK x adidas

Beyoncé Knowles pojawiła się w towarzystwie swoich pociech w najnowszej kampanii swojej marki IVY PARK x adidas. Cała trójka ma na sobie czarno-białe stroje z nadrukiem w pepitkę. Dziewczynki wyglądają nie tylko jak kopie swoich rodziców, ale również siebie. Są podobne jak dwie krople wody! Patrząc na Rumi, można pomyśleć, że to Blue Ivy, gdy była młodsza. Uwagę przyciągają rysy twarzy z wyraźnie zaznaczonymi łukami brwiowymi, charakterystycznymi dla ich mamy. W komentarzach na Twitterze nie brakuje zachwytów, a wielu internautów koncentruje się właśnie na podobieństwie matki i córek.

Co interesujące, w spocie wystąpiły również dzieciaki kilku innych celebrytów. Są wśród nich: córka zmarłego tragicznie koszykarza Kobe i Vanessy Bryant – Natalia a także dzieci aktorów Reese Witherspoon i Ryana Philippe’a, Ava i Deacon.

Blue Ivy: kariera w show-biznesie

Warto wspomnieć, że Blue Ive, choć ma zaledwie 9 lat, z impetem zaczęła swoją karierę w branży muzycznej. Najstarsza córka Beyoncé i Jaya w tym roku otrzymała bowiem swoją pierwszą nagrodę Grammy. Z 14 marca 2021 r., podczas 63. ceremonii rozdania muzycznych nagród przyznawanych przez Narodową Akademię Sztuki i Techniki Rejestracji, zdobyła statuetkę w kategorii najlepszy teledysk za udział w klipie do utworu swojej matki „Brown Skin Girl”, w którym wzięła udział.

Zobacz także:

Tym samym została drugą najmłodszą laureatką Grammy w historii. Rekord wciąż należy do Leah Peasall z The Peasall Sisters, w wieku 8 lat, została wyróżniona za wkład w soundtrack „O Brother, Where Art Thou?”. Było to w 2001 r.

Utwór „Brown Skin Girl” został zamieszczony na albumie Beyoncé „Queen B – The Lion King: The Gift”. Teledysk do piosenki ujrzał światło dzienne latem 2020 r. Wśród gwiazd, które się na nim pojawiły, obok autorki i jej córki, byli: m.in. Lupita Nyong'o, Kelly Rowland, SAINt JHN i WizKid.