W końcu nadszedł wyczekiwany koncert Beyoncé w Polsce. Tłumy fanek i fanów zgromadziły się na Stadionie Narodowym, aby zobaczyć swoją idolkę. Nikt jednak nie spodziewał się, że wśród nich będą także Zendaya, Tom HollandHunter Schafer i Lizzo! O co chodzi?

Zendaya i Tom Holland przyjechali do Polski na koncert Beyonce. Show oglądają z trybun Stadionu Narodowego

Parę godzin temu w Warszawie rozpoczął się koncert niekwestionowanej gwiazdy popu – Beyoncé. Przyciągnął on masę osób, w tym również gwiazdy. Nikt jednak nie spodziewał się, że te światowego formatu również się pojawią. I że będą to Zendaya, Tom Holland, Hunter Schafer i Lizzo! Serio! Aktorki znane z serialu „Euforia”, odtwórca roli Spider-Mana oraz artystka, która już jutro wystąpi w Gdyni na Open'erze zostali sfotografowani przez fanki. Zobaczcie zdjęcia i filmy.

Zendaya, Tom Holland i Hunter Schafer na koncercie Beyoncé w Warszawie – podał portal Pop Base na Twitterze.

Na tym samym profilu pojawiło się także wideo, na którym możemy zobaczyć z daleka naszą ulubioną parę w show-biznesie. Widzimy, że siedzą oni na trybunach w loży i oglądają show Queen B. Kto by się spodziewał!

Zendaya i Tom Holland na Renaissance World Tour w Polsce – brzmi wpis w mediach społecznościowych.

Czy oni nie są najsłodsi? Zobaczcie tylko, jak śpiewają do siebie piosenkę „Love On Top"!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @ohteen

Profil Pop Crave na Twitterze udostępnił również nagranie bawiącej się na koncercie Lizzo! O tym show w Polsce zdecydowanie będzie głośno na całym świecie!

Zendaya i Tom Holland w Warszawie – co gwiazdy robią w Polsce?

Wspomniane zdjęcia i filmy wywołały niemałą burzę w sieci. I nie dziwimy się. Same zastanawiamy się, co sprowadziło gwiazdy do Polski. Internautki i internauci niedowierzają i w komentarzach zadają jedno i to samo pytanie: Co oni tu robią?

OH MY GOD / NO WAY / O MÓJ BOŻE, TO MÓJ KRAJ / Że co – piszą rozemocjonowani fani i fanki.

Zobacz także:

Teorii na temat pobytu w Polsce Zendayi, Toma i Hunter jest na razie mało. Nikt jednak nie wierzy, że aktorzy przyjechali tu na wakacje. Być może Zendaya jest teraz w naszym kraju, ponieważ wystąpi na Open'erze razem z Labirynth, który zagra na festiwalu w Gdyni już w najbliższą sobotę. Przypomnijmy, że ten duet mogliśmy już oglądać i słuchać na tegorocznej Coachelli. Możliwe, że muzyk szykuje niespodziankę również dla fanów z Polski. To zdecydowanie byłoby jedno z większych show w historii Open'era. Czy ta teoria jest prawdziwa? Przekonamy się już wkrótce w Gdyni. Czekamy!

Lizzo w Warszawie - co piosenkarka robi w Polsce? 

Pewne natomiast jest, że na wspomnianym Open'erze wystąpi właśnie Lizzo. Gwiazda przyleciała do Polski wcześniej i przed swoim występem (który już jutro) zatrzymała się w Warszawie.

Jej pobyt w naszym kraju jest więc uzasadniony, ale i tak jesteśmy w szoku, że artystka także postanowiła wybrać się na Beyoncé właśnie na PGE Narodowym. Nie jest jednak tajemnicą, że autorka hitu „​​​​​​​Halo" miała ogromny wpływ na twórczość Lizzo. Cieszymy się, że mogła ona zobaczyć swoją idolkę na żywo (zapewne) po raz kolejny!