Blanka Lipińska mijający rok zdecydowanie może zaliczyć do udanych. Film 365 dni na podstawie jej bestsellerowej powieści o tym samym tytule okazał się hitem – zarówno kinowym, jak i na platformie Netflix, gdzie trafił niedługo po premierze i szybko dokonał czegoś, co nie udało się żadnemu innemu tytułowi. Rozgłos ten nie wszystkim się jednak spodobał, bo na produkcję spadła też fala krytyki – filmowi zarzucono m.in. promowanie kultury gwałtu. Mimo to autorka książki i producentka obrazu zapowiedziała, że w planach jest już kontynuacja – bo w końcu oprócz pozycji 365 dni, która niedawno została wydana w Brazylii, na rynku dostępne są także dwie inne lektury – Ten dzień i Kolejne 365 dni.

 
Blanka Lipińska zdradziła, kiedy premiera kontynuacji „365 dni”. Czekacie? >>>
 

Blanka Lipińska zaprojektowała buty na popularnej włoskiej marki!

W marcu tego roku Blanka Lipińska została również gospodynią programu w telewizji Polsat Tylko jeden, w którym uczestnicy rywalizowali o profesjonalny kontrakt zawodnika MMA. A teraz celebrytka może pochwalić się kolejnym sukcesem – modowym. Blanka Lipińska połączyła siły z popularną włoską marką Casadei, której fankami – oprócz Blanki – są Victoria Beckham, Jennifer Lopez, Eva Longoria czy Kim Kardashian. Efektem tej współpracy są zaprojektowane przez autorkę szpilki, idealnie oddają osobowość Blanki oraz jej twórczość.


Blanka Lipińska i Baron znów są razem? >>>
 

Buty z linii #CasadeiForBlankaLipinska wykonane zostały z naturalnej zamszowej skóry i uzupełnione o bransoletkę z czaszkami, a także cytat „Are You Lost Baby Girl?”, który bez problemu rozpozna każda fanka serii książek oraz filmu. Jest to seria limitowana, gdyż do sprzedaży trafiły zaledwie 24 sztuki. Buty można kupić wyłącznie w sklepie internetowym Moliera2.com oraz w salonach stacjonarnych. Cena? No cóż, do najniższych nie należy. Szpilki projektu Blanki Lipińskiej kosztują 4 995 zł. 

fot. materiały prasowe Moliera2