Brian Austin Green na nowo układa sobie życie. Niecałe dziewięć miesięcy po sfinalizowaniu głośnego rozwodu ze sławną aktorką i modelką Megan Fox gwiazdor seriali „Beverly Hills, 90210” i „Gotowe na wszystko” doczekał się dziecka ze swoją nową wybranką. O tym, że 48-letni aktor i młodsza od niego o 12 lat zawodowa tancerka Sharna Burgess zostali rodzicami, dowiadujemy się z mediów społecznościowych.

Były mąż Megan Fox znów został ojcem

W piątek 1 lipca na oficjalnych profilach świeżo upieczonych rodziców pojawiło się wymowne, czarno-białe zdjęcie przedstawiające dłonie noworodka i dumnego taty. Z ich wpisów dowiadujemy się, że dziecko przyszło na świat dokładnie we wtorek 28 czerwca o godzinie 12:12 lokalnego czasu.

Moje serce jest od teraz już na zawsze poza moim ciałem - napisała Sharna Burgess pod uroczą fotografią.

Znamy płeć i imię dziecka Briana Austina Greena i Sharny Burgess

Brian Austin Green i jego ukochana zdecydowali, że nie będą trzymać swoich fanów w niepewności. Od razu więc ujawnili płeć oraz imię swojego wyczekiwanego potomka. W instagramowym wpisie para z radością oznajmiła, że powitała na świecie syna. Dowiadujemy się również, że chłopiec otrzymał dwa imiona i będzie nosił nazwisko po swoim ojcu.

Zane Walker Green - czytamy.

Gratulacje!

Brian Austin Green – dzieci

Przypomnijmy, że Brian Austin Green ma już czterech synów z poprzednich związków. Kończący we wrześniu 10 lat Noah, ośmioletni Bodhi i obchodzący na początku sierpnia szóste urodziny Journey są owocami jego małżeństwa z Megan Fox. Aktor ma też dziewiętnastoletniego syna o imieniu Kassius, którego matką jest jego była partnerka Vanessa Marcil.