Pierwsze zdjęcie z planu 3. sezonu „Bridgertonów” przedstawia nikogo innego, jak Anthony’ego i Kate, a właściwie… ich dłonie. Kadr jest niezwykle romantyczny, fanki i fani wprost się nad nim rozpływają. W końcu to pierwszy raz (od zakończenia drugiego sezonu), kiedy możemy zobaczyć Kate i Anthony’ego jako świeżo upieczonych małżonków.

Nowe zdjęcie Kate i Anthony’ego Bridgertonów podbija sieć

Zarówno Simone Ashley, jak i Jonathan Bailey wstawili zdjęcie na swoje Instastories. #khantony reunited – podpisał zdjęcie aktor i oznaczył swoją serialową żonę. With Kanthony – podpisała zdjęcie Simone i również oznaczyła Jonathana. Co więcej każde z nich dodało emoji pszczoły, która, jak wiemy po drugim sezonie, niejako zbliżyła parę do siebie. W napięciu oglądać mogłyśmy i mogliśmy, jak wielka chemia była między Kate i Anthonym, kiedy wicehrabia zauważył, że przy Kate lata pszczoła. Pocałują się czy nie pocałują? Oto było pytanie (przynajmniej w naszych głowach).

Fanki i fani zachwyceni najnowszym kadrem z „Bridgertonów”

Jak to zwykle bywa, gdy tylko pojawi się nowe zdjęcie z planu naszego ulubionego serialu, żyjemy nim przez długi czas. A w szczególności, gdy jest to zdjęcie Anthony’ego i Kate Bridgertonów!!! Kostiumowy serial Netfliksa ma naprawdę silny fanbase. Twitter został zalany falą wpisów i zdjęć dłoni wicehrabiego i wicehrabiny.

Na wypadek, gdybyście chcieli przeżyć dzisiejszą radość jeszcze raz w pętli – napisała jedna użytkowniczka, wstawiając Instastory Simone i Jonathana. Ujęcia dłoni, które sprawiają, że się rozpływam – napisał profil fanowski Kate i Anthony’ego. Pod wpisem widzimy cztery zdjęcia splecionych ze sobą dłoni pary. Jedno z nich to to najnowsze!

„Brigertonowie” – sezon 3

Na szczęście nowe zdjęcia potwierdziły, że nie zostanie nam odebrane oglądanie jednej z naszych ulubionych serialowych par. Uff. Niestety potwierdzone też jest to, że nie zobaczymy comebacku naszej kolejnej ukochanej pary, czyli Daphne i Simona. Regé-Jean Page pojawił się w „Bridgertonach” tylko w pierwszym sezonie (rozkochując sobą większość widzek i na pewno też niejednych widzów). Aktor dementuje plotki dotyczące jego powrotu do serialu. Pojawiły się natomiast nowe, mówiące, że księcia Hastings zagra ktoś nowy…

Kto zatem pojawi się w trzecim sezonie? Colin Bridgerton (Luke Newton) i Penelope Featherington (Nicola Coughlan)! Ten kto czekał właśnie na ich wątek już niedługo będzie mógł oglądać tę parę razem. Sezon trzeci skupi się na historii miłosnej pomiędzy tą dwójką.

Do obsady dołączą też nowe twarze! Między innymi Daniel Francis (Marcus Anderson), Sam Phillips (Lord Debling) i James Phoon (Harry Dankworth). Z pewnością będą walczyć o czyjeś serce. Nie wiadomo jednak czyje. Czy okażą się konkurencją dla Colina?

Zobacz także:

Wyczekujemy trzeciego sezonu „Bridgertonów”! I kolejnych zdjęć też.