Britney Spears rozpoczęła niedawno zupełnie nowy etap w swoim życiu. Przełom nastąpił na początku września ubiegłego roku, gdy despotyczny ojciec wokalistki złożył wniosek o zakończenie kurateli. Przypomnijmy, że Jamie Spears sprawował całkowitą kontrolę nad swoją sławną córką aż przez 13 lat. Gwiazda wpadła w prawdziwą ekstazę i już pięć dni później ogłosiła światu, że zaręczyła się ze swoim długoletnim partnerem, Samem Asgharim. W listopadzie natomiast nastąpiło to, na co Britney i jej fani czekali od dawna. Sąd oficjalnie ogłosił, że gwiazda może żyć samodzielnie.

Britney Spears i Sam Asghari biorą ślub

Wykonawczyni przeboju „…Baby One More Time” i jej ukochany od dłuższego czasu nie ukrywają, że pragną założyć rodzinę. Britney, która ma już dwóch nastoletnich synów ze związku z tancerzem Kevinem Federlinem, w kwietniu podzieliła się ze światem niezwykle ekscytującą informacją o tym, że spodziewa się kolejnego dziecka. Radość pary niestety nie trwała zbyt długo. Kilka tygodni później okazało się, że gwiazda niestety straciła ciążę.

Osobista tragedia nie pokrzyżowała jednak ślubnych planów Britney i Sama. Jak donosi amerykański serwis internetowy TMZ, przygotowywana od miesięcy ceremonia odbędzie się już dzisiaj w Los Angeles.

Zgodnie z informacjami podanymi przez źródła portalu, 40-letnia Spears i młodszy od niej o 12 lat partner mają pobrać się podczas kameralnej uroczystości, na którą zaproszono około 100 gości. Z najbliższej rodziny Britney zaproszenie otrzymał ponoć jedynie jej brat, Bryan. Co nie jest wielkim zaskoczeniem, jej matka, ojciec i siostra, Jamie Lynn, nie będą obecni na wydarzeniu.

Na razie nie wiadomo, w jakiej kreacji piosenkarka powie „tak” swojemu wybrankowi. Pojawiły się jednak spekulacje, że najprawdopodobniej będzie to projekt Donatelli Versace, z którą artystka spotkała się pod koniec marca w swojej luksusowej rezydencji w Thousand Oaks w Kalifornii.

Czy Britney Spears za trzecim razem w końcu odnajdzie szczęście w małżeństwie? Trzymamy kciuki!

 

Zobacz także: