Britney Spears, której w listopadzie ubiegłego roku po 13 latach udało się pozbyć kurateli ojca, wreszcie może żyć po swojemu! I nie zamierza tracić czasu. Niecały miesiąc temu ogłosiła, że jest w upragnionej ciąży i spodziewa się swojego trzeciego dziecka (pierwszego z obecnym partnerem – tancerzem Samem Asgharim). A teraz odlicza dni do ślubu. Skąd wiemy? Właśnie uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała ślubną kreację. A właściwie... fragment ślubnej kreacji. 

Suknia ślubna Britney Spears? Gwiazda pokazała fragment stroju

Ślub Britney Spears musi zbliżać się naprawdę wielkimi krokami, bo kreacja ślubna już czeka w domu gwiazdy. Najlepszym dowodem jest zdjęcie, które piosenkarka w niedzielę, 8 maja 2022 roku, opublikowała na swoim Instagramie. Teoretycznie fotografia przedstawia kota Britney Spears – a właściwie szaro-burą kotkę o imieniu Wendy, ale tak naprawdę jest to tylko pretekst do pochwalenia się ślubną kreacją (dzięki Brit!). O co chodzi? No cóż, kotka leży na obszernym welonie, który gwiazda planuje założyć w swój wielki dzień. I o ile wzrok nas nie myli, pod spodem dostrzec można także fragment sukienki. 

„Poznajcie Wendy!’ – napisała gwiazda pod zdjęciem i szybko dodała: „Tak, to jest welon do mojej sukni ślubnej”. 

Na reakcję ze strony fanek i fanów nie trzeba było czekać długo. Post zdążyło polubić już ponad 118 tysięcy osób, a pod nim pojawiły się entuzjastyczne komentarze. „Kochamy!” – pisali fani, zachwycając się zarówno ślubną kreacją, jak i kotką Wendy, której radzą zachowanie ostrożności. Nic dziwnego, welon, na którym leży, wygląda na bardzo delikatny. Najlepiej zresztą zobaczcie same i sami:

Britney Spears: Kiedy ślub? 

Kiedy ślub Britney Spears? Tego jeszcze nie wiadomo. Pewne jest jednak, że gwiazda i jej narzeczony datę planują do końca trzymać w tajemnicy. Choć Sam Asghari za pośrednictwem swoich social mediów potwierdził, że została już wyznaczona. 

Nasze życie to prawdziwa bajka! – napisał na InstaStory, które również opublikował w niedzielę. Cudownego Dnia Matki dla mojej wkrótce-królowej – dodał (bo w Stanach Dzień Matki obchodzi się kilka tygodni wcześniej niż w Polsce). Wielki dzień został wyznaczony! Ale nikt nie pozna daty, aż do następnego dnia po ceremonii – zakomunikował, rozbudzając tylko naszą ciekawość. Liczymy więc, że może coś więcej zdradzą wkrótce najbliżsi znajomi młodej pary. Albo że Britney zapragnie pokazać nam resztę domowej menażerii, na tle zaproszeń na przykład albo całej sukni ślubnej. Stay tuned! 

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.