Shakira i Gerard Piqué: drama po rozstaniu

Shakira i  Gerard Piqué rozstali się latem 2022 roku. Wcześniej przez 12 lat byli w związku, który uchodził za jeden z najszczęśliwszych w show-biznesie. Para doczekała się dwóch synów: Milan ma obecnie 10, a Sasha 7 lat. Niestety w obliczu zdrady byłego reprezentanta Hiszpanii kolumbijska artystka zdecydowała się zakończyć relację z ojcem swoich dzieci.

Po miesiącach milczenia 45-letnia wokalistka przerwała ciszę na temat swoich odczuć i emocji związanych ze zdradą. Nowy rok przywitała wymownym wpisem na Instagramie, w którym przyznała, że choć minęło kilka miesięcy od tamtych zdarzeń, wciąż cierpi. „Rany są wciąż otwarte” – stwierdziła, podkreślając, że mimo wszystko ma nadzieję na przyszłość.

Kilka tygodni później Shakira wypuściła dosadną piosenkę, w której odniosła się do całej sytuacji i nie pozostawiła suchej nitki zarówno na swoim byłym, jak i jego nową ukochanej. Tę ostatnią zdradzona wokalistka przyrównała do samochodu Renault Twingo i stwierdziła, że jej eks zamienił Roleksa na zegarek marki Casio. W mgnieniu oka utwór stał się hitem.

Gerard Piqué pokazał zdjęcie z nową dziewczyną

Tuż po sensacyjnej premierze 35-letni Gerard Piqué opublikował na Instagramie zdjęcie ze swoją nową dziewczyną. Nowa wybranka byłego gwiazdora futbolu nazywa się Clara Chia Marti i jest o 23 lata młodsza od Shakiry. Pochodzi z Barcelony i jest studentką na kierunku public relations. Aktualnie pracuje w dziale administracyjnym należącej do Piqué firmy Kosmos.

Na opublikowanym przez sportowca zdjęciu oboje są w czarnych koszulkach i – przytuleni – uśmiechają się do aparatu. Wśród licznych komentarzy nie brakuje zachwytów nad tym, jak piękną parę były zawodnik FC Barcelony tworzy z nową ukochaną. Niektórzy w żartobliwy sposób odnieśli się nawet do tekstu piosenki Shakiry. „Twingo roku”, „Prawdę mówiąc, jesteśmy świadkami zamiany Roleksa na Roleksa” – czytamy w sekcji komentarzy.

Nie brak jednak i wyrazów oburzenia. Gro internautów krytykuje zachowanie piłkarza i solidaryzuje się z Shakirą.  „Wstydziłbym się” – stwierdził jeden z użytkowników, podczas gdy ktoś inny zauważył „Twoje dzieci też oglądają Instagram”. A wy jakie macie zdanie na ten temat?