Tak mocnego utworu dawno nie słyszałyśmy. Shakira, przy współpracy z Bizarrapem, wydała właśnie nowy kawałek „BZRP Music Sessions #53”. Piosenka odbiła się ogromnym echem, ponieważ jej słowa odnoszą się do Gerarda Piqué, czyli jej długoletniego partnera, który teraz jest już byłym. Artystka i piłkarz byli jedną z najpopularniejszych par show biznesu oraz jedną z bardziej trwałych. Razem byli przez 11 lat i doczekali się dwójki dzieci. To jednak nie powstrzymało reprezentanta Hiszpanii od zdrady, której dopuścił się w tamtym roku. Właśnie ona skłoniła wokalistkę do nagrania szczerego do bólu utworu, w którym odnosi się do całej sytuacji i dissuje zarówno swojego byłego, jak i jego nową dziewczynę. Zobaczcie słowa i posłuchajcie piosenki. Dodatkowo Pique zareagował…

Shakira wydała bezlitosną piosenkę o swoim byłym i jego kochance

Utwór pojawił się na Youtubie wczoraj i momentalnie stał się hitem. W jeden dzień uzyskał trzecią pozycję na karcie Na czasie w kategorii muzyka i zebrał imponującą liczbę 62 milionów wyświetleń! Kawałek wywołał też sporą dyskusję w sieci, co pokazuje ilość komentarzy (ponad 320 tysięcy!).

To o czym jest tak głośno? O słowach piosenki. Są naprawdę mocne i dosłowne. Zobaczcie same i sami.

Zachowujesz się tak dziwnie, że nawet cię nie poznaję / Jestem warta dwie 22-latki / Zamieniłeś Ferrari na Twingo / Zamieniłeś Rolexa na Casio – tutaj Shakira odniosła się do wieku dziewczyny, z którą zdradził ją Pique (miała wtedy 22 lata) oraz umniejsza jej wartości, porównując ją do gorszych samochodów czy zegarków. Jedziesz szybko… zwolnij / Spędzasz tyle czasu na siłowni, może powinieneś też popracować trochę nad swoim mózgiem – śpiewa dalej, wbijając szpilkę, odnosząc się do inteligencji ojca swoich dzieci. Zostawiłeś mnie ze swoją mamą, jako sąsiadką / Prasa u moich drzwi i dług w Urzędzie Skarbowym – Kolumbijka przytoczyła też kontrowersyjną sprawę związaną z jej długami i niepłaceniem podatków. Myślałeś, że mnie zranisz, ale wróciłam silniejsza / Tak dużo mówiłeś o byciu zwycięzcą, a gdy potrzebowałam cię najbardziej, dałeś mi najgorszą wersję siebie.

Gerad Piqué zareagował na nową piosenkę Shakiry

Piłkarz nie zostawił sprawy bez odpowiedzi. 10 stycznia opublikował na Twitterze wpis składający się z czterech emotikon: cyrku, konia z karuzeli, klauna i diabelskiego młynu. Reakcja jest bardzo wymowna. Łatwo można domyśleć się, co sądzi o słowach utworu i jakie ma do nich podejście. Tweet pojawił się co prawda dwa dni przed ujrzeniem przez piosenkę światła dziennego, ale jej słowa krążyły już po internecie i stały się viralem. Obserwatorki i obserwatorzy mają więc podstawy do tego, aby myśleć, że lekceważące emotikony są reakcją na nowy hit byłej ukochanej Hiszpańskiego piłkarza.

Myślicie, że wyniknie z tego coś więcej?