Calvin Harris i Vick Hope: związek

W maju ubiegłego roku świat obiegła sensacyjna wiadomość: 39-letni Calvin Harris oświadczył się Vick Hope. Zakochani przez długi czas milczeli: nie potwierdzając, ani nie zaprzeczając plotkom, konsekwentnie zachowali ciszę. Teraz jednak sytuacja się zmieniła. W wywiadzie udzielonym „You Magazine” prezenterka Radio 1 po raz pierwszy nieco otworzyła się na temat ukochanego i relacji z nim.

Wyjawiła przede wszystkim, że ich historia sięga lat 90. – 19-letnia wówczas Vick odrzuciła zaloty Calvina, który w tamtym czasie był dobrze zapowiadającym się didżejem (świętował swoje pierwsze sukcesy). Jak przyznała jego obecna partnerka, przed laty nie chciała się wiązać z Harrisem – raz, że nie miała pojęcia, iż producent „zmieni się w Adonisa”, a dwa, że z tamtego okresu zapamiętała siebie jako osobę „płytką”, przywiązującą uwagę do nieistotnych rzeczy.

Śmialiśmy się z tego na naszej pierwszej prawdziwej randce. Nadal się z śmiejemy – powiedziała w rozmowie „You Magazine”.

Calvin Harris i Vick Hope: zaręczyny

W tak zwanym międzyczasie Szkot stał się jednym z najlepiej opłacanych didżejów na świecie, gromadząc fortunę szacowaną na ponad 200 milionów funtów. Gdy jego sława rosła, zwiększało się też zainteresowanie jego osobą ze strony sławnych kobiet. Dużo mówiło się o jego – ogłoszonym oficjalnie – związku i rozstaniu z Taylor Swift, pojawiały się również plotki o licznych romansach, m.in. z z Ellie Goulding i Ritą Ora.

Wszystko wskazuje jednak na to, że didżej porzucisz hulaszcze życie i postanowił się ustatkować z „tą jedyną” u boku. W najnowszym wywiadzie Vick Hope nie komentowała szeroko zaręczyn, ale przyznała, że był to „bardzo wyjątkowy, idealny moment”.  Pierścionek z brylantem został podobno wręczony na świeżym powietrzu, w 138-hektarowej posiadłości Harris, Terra Masia, na Ibizie. Gratulujemy!