Długo wyczekiwany serial „1899” z Maciejem Musiałem nareszcie ujrzał światło dzienne. Dokładnie 17 listopada 2022 roku zasilił bibliotekę Netfliksa, a chwilę później trafił na szczyt listy najchętniej oglądanych produkcji na platformie. Recenzje są raczej pozytywne, jednak widzki oraz widzowie nie ukrywają, że w niektórych momentach nie rozumieli twórczyń i twórców, a właściwie ich wizji. „1899” to najbardziej zagmatwany, epicki i najdziwniejszy serial, jaki oglądałem – pisze jeden z internautów na Twitterze. To jednak nie wszystko. W sieci można znaleźć memy (zarówno w postaci zdjęć, jak i krótkich wideo), których autorki oraz autorzy zwracają uwagę na obsadę, a właściwie na jej męską część. W serialu występuje bowiem kilku naprawdę hot aktorów. Najwyższa pora na CRUSH ALERT.

„1899” już na platformie Netflix. O czym jest serial z Maciejem Musiałem?

Zanim jednak weźmiemy pod lupę temat naszych crushy w „1899”, warto wspomnieć, o czym jest gorąca nowość od Netfliksa. Fabuła skupia się wokół grupy imigrantów, którzy płyną promem z Wielkiej Brytanii do Stanów Zjednoczonych. Chcą zacząć nowe życie. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem, a na horyzoncie pojawiają się problemy. Serial liczy osiem odcinków i wszystkie są już dostępne dla subskrybentek, jak również subskrybentów popularnego serwisu streamingowego. Naprawdę warto go obejrzeć, jednak nie liczcie na coś lekkiego. Oprócz tego, że produkcja bywa mroczna, to naprawdę wymaga skupienia. Przeżyjecie coś podobnego jak kilka lat temu – oglądając „Dark” od tych samym twórczyń i twórców.  

Cały świat zachwyca się Maciejem Musiałem i innymi aktorami z „1899” od Netfliksa

POV: Oglądasz „1899” dla fabuły. Tymczasem fabuła: Maciej Musiał, Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann, Miguel Bernardeau, Jonas Bloquet, Lucas Lynggaard Tønnesen i inni aktorzy, którzy pojawiają się na ekranie. W mediach społecznościowych, na czele z TikTokiem nie brakuje postów z komentarzami tego typu. Jak się okazuje, podczas seansu wiele osób zwróciło uwagę właśnie na tych członków obsady serialu. A towarzyszące im odczucia są do siebie bardzo podobne. 

Trzeba przyznać, że międzynarodowa obsada robiącego furorę na całym świecie serialu od twórców i twórczyń „Dark”, czyli innego hitu Netfliksa, naprawdę robi wrażenie. Wśród odtwórców głównych, jak również drugoplanowych ról są najbardziej utalentowani aktorzy (nie tylko) młodego pokolenia. Do tego są naprawdę cool i na nowo definiują męskość –udowadniają, że może mieć ona różne oblicza, a jednocześnie obalają stereotypy. 

Maciej Musiał zachwyca widzki oraz widzów „1899”

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomnieli również o memach z polskim aktorem w roli głównej. „1899” staje się coraz popularniejsze na TikToku, co oznacza, że... od tej pory nie tylko dziewczyny z Polski będą się zachwycać Maciejem Musiałem – twierdzi tiktokerka, która posługuje się nickiem @karo_books w popularnej aplikacji. To tylko jeden z przykładów, ponieważ po 17 listopada w sieci pojawiło się wiele filmów o podobnej treści i, cóż, trudno się nie zgodzić z ich twórczyniami oraz twórcami. W tej sytuacji nie pozostaje nam nic innego, jak mieć nadzieję, że Maciej Musiał nie zapomni o swoich polskich fankach, a także fanach ;)

W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia Macieja Musiała i innych aktorów z serialu „1899”, którzy zwrócili na siebie uwagę (dosłownie) całego świata. Poznajcie ich bliżej.