U Camili Cabello ostatnio dzieje się dużo dobrego. Podczas Coachelli do internetu trafiły nagrania piosenkarki i jej byłego chłopaka Shawna Mendesa. Teraz jednak słowo „były” nie jest już potrzebne, bo 26-latka potwierdziła, że wrócili z Shawnem do siebie. Niedługo po tym na jej Instagramie pojawił się post z karuzelą zdjęć – możemy zobaczyć na nich, jak pokazuje między innymi swoje bikini body. Zobaczcie hot zdjęcia!

Camila Cabello opublikowała sexy zdjęcia na swoim Instagramie

Post wygląda dość niepozornie, bo otwierające go zdjęcie to zbliżenie na usta wokalistki, w których trzyma perły od Chanel.

It’s whatever – podpisała kokieteryjnie Cabello.

Karuzela zdjęć przedstawia 26-latkę w bikini oraz festiwalowym outficie. Drugi kadr to selfie w łazienkowym lustrze, gdzie Camila eksponuje swoje bikini body. Na głowie ma jeszcze założoną czapkę z daszkiem w odcieniu écru. Następnie widzimy stopy artystki w wannie lub basenie. Kolejne zdjęcie przedstawia wspomniany już naszyjnik Chanel z literkami, które układają się w napis „Camila”. Wokalistka wstawiła też parę zdjęć z samej Coachelli w looku w stylu lat 90. i 2000. Ostatnia fotografia to piosenkarka grająca na gitarze.

Trzeba przyznać, że zdjęcia idealnie oddają klimat lata i są po prostu super hot! Post spodobał się też obserwatorkom i obserwatorom 26-latki, którzy polubili go już ponad 2,7 miliona razy.

QUEEN – piszą fani.

Moja szczęka jest na podłodze – czytamy.

To jest Shawn Mendes effect – dodała jedna z użytkowniczek

Jestem tu dla komentarzy o Shawnie – napisał ktoś jeszcze inny.

No i właśnie… Camila dopiero co potwierdziła, że ona i kanadyjski piosenkarz wrócili do siebie, czym uszczęśliwili miliony swoich wielbicielek i wielbicieli.

Camila Cabello i Shawn Mendes – znowu są razem?

Autorka hitu „Havana” oraz wykonawca piosenki „Treat You Better” byli jedną z ulubionych par w show-biznesie, jednak ich uczucie nie przetrwało. Półtora roku od rozstania w internecie zaczęły jednak krążyć nagrania tej dwójki razem. Co więcej – całowali się. Fanki i fani zaczęli spekulować, że muzycy wrócili do siebie. Nie musieli się długo zastanawiać, ponieważ potwierdziła to sama główna zainteresowana. Odpowiedziała ona twierdząco na pytanie jednego z dziennikarzy na Coachelli o powrót do Shawna. Wygląda więc, że są szczęśliwi i zakochani. Miłość zdecydowanie służy wokalistce. A my nie mogłybyśmy być z kolei bardziej szczęśliwe z ich powodu. Trzymamy kciuki!

 

Zobacz także: