Shawn Mendes i Camila Cabello – związek bez happy endu. Czy aby na pewno?

Shawn Mendes Camila Cabello przez długi czas uznawani byli za jedną z najlepiej dobranych par w amerykańskim show-biznesie. Oboje pochwalić się mogli niemałym talentem, prężnie rozwijającą się karierą muzyczną, charyzmą i kilkoma statuetkami. Razem stworzyli związek, który doczekał się nawet swojej własnej nazwy. „Shawnmila”, bo tak media oraz fani i fanki nazwali artystów, sprawiali wrażenie szaleńczo w sobie zakochanych. Ich miłość widać było nie tylko na scenie, gdy występowali z gorącą i wakacyjną piosenką „Señorita”. W wielu wywiadach pary dało się zauważyć, że kubańsko-meksykańska artystka i kanadyjski piosenkarz naprawdę świata poza sobą nie widzą. Sielankowy wizerunek związku utrwalali także w instagramowych postach. Na publikowanych zdjęciach przytulali się i całowali, a w opisach deklarowali wzajemne przywiązanie. 

Do czasu. Niespodziewanie, 18 listopada 2021 roku Shawn Mendes i Camila Cabello ogłosili rozstanie. Oboje zamieścili oficjalne oświadczenia na swoich profilach w mediach społecznościowych. Cześć kochani, postanowiliśmy zakończyć naszą romantyczną relację, ale miłość do siebie nawzajem jest silniejsza niż kiedykolwiek. Zaczęliśmy nasz związek jako najlepsi przyjaciele i nadal nimi będziemy. Dziękujemy wam za wsparcie i idziemy naprzód. Camila i Shawn.

Po rozstaniu Shawn widywany był z Sabriną Carpenter, łączony był również z fizjoterapeutką gwiazd, Jocelyne MirandąCamila zaczęła spotykać się z Austinem Kevitchem, twórcą popularnej aplikacji randkowej, z którym ostatecznie rozstała się po zaledwie ośmiu miesiącach związku. Obecnie twórcy piosenki „Señorita” oboje są singlami. Czy aby na pewno? Mówi się, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, jednak wszystko wskazuje na to, że Camila i Shawn znów mają się ku sobie. Para przyłapana została na wspólnej zabawie podczas jednego z amerykańskich festiwali muzycznych.

Camila Cabello i Shawn Mendes razem na Coachelli

W słonecznej Kalifornii, a dokładnie w Dolinie Coachella na Pustyni Colorado, trwa obecnie jeden z najbardziej rozsławionych festiwali muzycznych na świecie. Coachella, która rokrocznie od 1999 roku odbywa się w połowie kwietnia, nieustannie gromadzi tysiące fanów oraz fanek różnych gatunków muzyki, m.in.: rocka, indie, hip-hopu oraz elektronicznej muzyki tanecznej. Wśród festiwalowiczów nie brakuje nigdy szerokiego grona czołowych gwiazd ze świata show-biznesu, a wśród stałych bywalców i bywalczyń wyróżnić możemy Billie Eilish i Finneasa, Kendall i Kylie Jenner czy Vanessę Hudgens. 

W tym roku na kalifornijskiej pustyni pojawił się także Shawn Mendes. Kanadyjski muzyk nie imprezuje jednak solo. Fani i fanki informują na Twitterze, że autor utworu „Treat You Better” bawi się w towarzystwie swojej byłej dziewczyny, Camili Cabello. Bawi to mało powiedziane. Po sieci krążą już nagrania, na których wyraźnie widać całujących się eks. A może już nie eks?

 

 

Czy artyści postanowili dać swojej miłości jeszcze jedną szansę? A może po prostu wpadli na siebie przypadkiem? Tak czy inaczej, to jedno z pierwszych wspólnych zdjęć pary od czasu głośnego rozstania. Będziemy więc bacznie obserwować poczynania tej dwójki.

Zobacz także: