Shawn Mendes to jeden z najpopularniejszych muzyków na świecie. Jego odbiorców i odbiorczynie interesują nie tylko jego poczynania zawodowe, ale również życie prywatne, w tym – oczywiście – sprawy sercowe. Gwiazdor ma za sobą kilka głośnych relacji. W przeszłości spotykał się z topowymi gwiazdami i modelkami, czego nie udało mu się ukryć przed mediami show-biznesowymi. O uczuciach, które łączyły go z Hailey Bieber (wtedy jeszcze Baldwin) albo z Camilą Cabello mówił cały świat. Sprawdźcie, z kim spotykał się Shawn Mendes.  

Shawn Mendes: związki – Hailey Bieber

Kilka lat temu Shawn Mendes i Hailey Bieber, której panieńskie nazwisko brzmi Baldwin, tworzyli jedną z najbardziej hot par w show-biznesie. Poznali się w 2017 roku. W październiku piosenkarz i modelka byli razem na Universal Studios’ Halloween Horror Nights. Chwilę później przyszli razem na halloweenową imprezę, którą gwiazda modelingu organizowała wspólnie ze swoją przyjaciółką - Kendall Jenner. Zaledwie miesiąc później zostali sfotografowani w Toronto, czyli rodzinnym mieście wokalisty. Rozwijali swój związek, a wiosną 2018 zadebiutowali jako para na czerwonym dywanie. Po raz pierwszy oficjalnie razem pojawili się na Met Gali, czyli jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie gwiazd i mody. Zrobili prawdziwą furorę. 

 fot. Getty Images

Shawn Mendes i Hailey Baldwin rozstali się niedługo po wspomnianym debiucie. Dwa miesiące później modelka była już zaręczona z Justinem Bieberem. Jakiś czas później Shawn otworzył się na temat swojej byłej ukochanej w magazynie „Rolling Stone”.

Nadal jest dla mnie jedną z najfajniejszych osób ever – wyznał w listopadzie 2018 roku – Nie tylko jest piękną osobą wizualnie, ale ma też przepiękne serce. Ale wiesz… nie możesz kontrolować swojego serca – powiedział piosenkarz.

Shawn Mendes: związki – Camila Cabello

Latem 2019 roku Shawn Mendes i Camila Cabello potwierdzili, że jest między nimi coś więcej, a tym samym zachwycili swoich fanów oraz fanki. Co ciekawe, para musiała poczekać na tę miłość. Przypomnijmy, że poznali się w 2014 roku, ale na początku łączyła ich jedynie przyjaźń. Gwiazdy kilka razy spotykały się muzycznie. Ale dopiero w piosence „Señorita” poczuć można było tę ogromną chemię między nimi.

 fot. Getty Images

Paparazzi przyłapali zakochanych w lipcu cztery lata temu na spacerze w Los Angeles. Potem już regularnie byli widywani razem. Camila Cabello przyznała później, że oficjalnie weszli w związek 4 lipca.

Zobacz także:

Ich relacja była naprawdę poważna. Gdy zaczęła się pandemia korona wirusa, 24-latek i 26-latka spędzili razem kwarantannę. Artysta napisał o swoim związku parę piosenek, na przykład „Summer of Love” czy „Wonder”. W listopadzie 2020 roku para zrobiła duży krok, ponieważ zaadoptowała wspólnie pieska - Tarzana. Wiele wskazywało na to, że są razem bardzo szczęśliwi i poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Tak było do listopada 2021. 

 fot. Getty Images

Pod koniec 2021 roku para nieoczekiwanie rozstała się. Jednak Shawn Mendes i Camila Cabello zapewnili, że pozostają przyjaciółmi i nie żywią do siebie żadnej urazy. To rozstanie było niezwykle bolesne dla nich obojga. Potem gwiazdor napisał o swojej ukochanej piosenkę „When You’re Gone”. Kochałem Camilę przez tyle lat i to się nigdy nie zmieni – wyznał wokalista w kwietniu zeszłego roku.

Shawn Mendes: związki – Sabrina Carpenter

Od początku 2023 roku Shawn Mendes łączony jest z Sabriną Carpenter. Zanim jednak ta dwójka została razem przyłapana głośno było o romansie 24-latka z 50-letnią fizjoterapeutką gwiazd. Wygląda jednak na to, że ta relacja zakończyła się, bo Kanadyjczyk spędza coraz więcej czasu z 23-letnią aktorką i piosenkarką.

Po raz pierwszy para została sfotografowana w lutym tego roku. Następnie widziano ich razem na imprezie promującej najnowszą płytę Miley Cyrus. Wspólnie pojawili się też na głośnej imprezie Vanity Fair, która od lat jest organizowana po gali wręczenia Oscarów. Co ciekawe, nie pozowali razem na ściance, poza tym nie przeszli się razem po czerwonym dywanie.

fot. Getty Images / kolaż Glamour.pl

W marcu 2023 informator serwisu plotkarskiego „Entertainment Tonight", ujawnił że Shawna Mendesa i Sabrinę Carpenter łączy coś poważniejszego. 

Shawn i Sabrina spotykają się – zdradziło źródło – Spędzają ze sobą dużo czasu i starają się zachować dyskrecję. Kilka tygodni temu byli razem na imprezie urodzinowej i zachowywali się bardzo słodko. Shawn jest szczęśliwy.

Czekamy zatem na rozwój tej relacji. Może już niedługo para ujawni się i potwierdzi swój związek? Życzymy im dużo miłości.