Shawn Mendes jeszcze jakiś czas temu tworzył jedną z najbardziej zgranych par z latynoską wokalistką, Camilą Cabello. Para nagrała razem gorący, wakacyjny utwór o tytule „Seniorita”, która bez wątpienia stała się jedną z najczęściej słuchanych piosenek w 2019 roku. Sukces pokrytej platyną ballady przeniósł się na życie prywatne artystów. Ich fani i fanki mieli mieszane uczucia co do ich związku, ponieważ para bardzo epatowała tym, co ich łączy. W sieci nie brakowało negatywnych komentarzy na ich temat, jednak młodzi artyści nie przejmowali się niepochlebnymi opiniami. Do czasu – w listopadzie 2021 roku zakochani ogłosili oficjalne rozstanie. Hej kochani, postanowiliśmy zakończyć nasz romantyczny związek, ale nasza miłość do siebie jako ludzi jest silniejsza niż kiedykolwiek – napisali wówczas na InstaStory.

Niedługo później Camila zaczęła spotykać się z Austinem Kevitchem, twórcą popularnej aplikacji randkowej, z którym ostatecznie rozstała się po zaledwie ośmiu miesiącach związku. Shawn natomiast łączony był z Jocelyne Mirandąspecjalistką od biomechaniki i biodynamiki ciała oraz specjalistką w zakresie tkanek miękkich, która na co dzień jest fizjoterapeutką największych gwiazd Hollywood. Para nigdy nie potwierdziła jednak specyfiki swojej relacji – nie wiemy więc, czy ich wzajemna sympatia jest jedynie na stopie zawodowej, czy jednak oznacza coś więcej.

Shawn Mendes spotyka się z Sabriną Carpenter?

Kilka dni temu 24-latek widziany był w towarzystwie Sabriny Carpenter. 23-letnia Amerykanka i autorka viralowego utworu „Nonsense” była inspiracją do napisania debiutanckiego albumu Olivii Rodrigo – w końcu to właśnie z nią Joshua Bassett związał się na krótko po rozstaniu z 20-letnią wokalistką. Czy Shawn ponownie związał się z artystką? Czy już niebawem możemy spodziewać się wakacyjnego duetu na miarę „Seniority”? Nie wiadomo i znając Kanadyjczyka – nie dowiemy się niczego, na temat jego relacji z Sabriną w najbliższym czasie. Pozostaje nam więc czujnie obserwować potencjalną parę z nadzieją, że sama da nam jakiś znak.