Channing Tatum: od striptizera do gwiazdora Hollywood

Jeden z najbardziej wziętych dziś aktorów Hollywood, Channing Tatum, w wieku 19 lat pracował jako tancerz erotyczny. To właśnie jego wspomnienia z tamtego okresu stały się punktem wyjścia dla hitowej produkcji „Magic Mike” z 2012 roku. Historia powała tłumy i doczekała się dwu filmowych kontynuacji (najnowszą, „Magic Mike: Ostatni taniec” z Salmą Hayek u boku Tatuma, wciąż możecie oglądać w kinach), a także spektakularnego show „Magic Mike Live" z pokazami na żywo m.in. w Las Vegas, Londynie, Berlinie i Melbourne.

Gwiazdor produkcji ma aktualnie 42 lata i życie, o którym raczej nie marzył, będąc stiptizerem. I to nie tylko jeśli chodzi o ścieżkę zawodową, ale także sprawy prywatne. Po rozwodzie z Jenną Dewan (w listopadzie 2019 roku) jest obecnie w szczęśliwym związku z inną hollywoodzką gwiazdą Zoë Kravitz, z którą zaczął romansować w sierpniu 2021 roku. Razem z byłą żoną aktor dzieli opiekę nad córką – 9-letnią obecnie Everly.

Channing Tatum opowie córce o swej przeszłości tancerza erotycznego

Channing Tatum wielokrotnie podkreślał w różnych wywiadach, że dziecko jest dla niego absolutnym priorytetem. Cieszy się tym, że ma bardzo dobre relacje z córką i bardzo zależy mu na tym, by takie pozostały. Dlatego w komunikacji z Everly zamierza postawić na absolutną szczerość. Nie chce ukrywać przed swoją pociechą faktu, że kiedyś zarabiał na życie jako tancerz erotyczny.

Zapewnił, że kiedy dziewczynka będzie „wystarczająco duża, by oglądać” filmy takie jak „Magic Mike”, z kategorią R (treści przeznaczone dla dorosłych; osoba mająca poniżej 17 lat może wejść na seans tylko w towarzystwie dorosłego opiekuna), odbędzie z nią szczerą rozmowę.

W żadnej wersji zdarzeń nie ma takiej możliwości, bym nie przyznał: „Tata robił to nie tylko w filmach, był prawdziwym striptizerem” – powiedział 42-latek w wywiadzie dla „Entertainment Tonight”. Nie będę jej okłamywał – dodał.

Fajnie, że ma tak otwarte podejście?