Związek Cher i Alexandra Edwardsa wzbudza wiele kontrowersji. Chodzi przede wszystkim o różnicę wieku pomiędzy zakochanymi, która wynosi (aż) 40 lat. Jednak piosenkarka i producent zupełnie się nią nie przejmują. Pokazują światu, że wiek to tylko liczba, a także jak bardzo są ze sobą szczęśliwi.Ostatnio topowa wokalistka wrzuciła do sieci nowe zdjęcia z ukochanym. Urocze kadry z imprezy sylwestrowej wzbudził niemałe poruszenie wśród internautek i internautów. Natomiast szczególną uwagę zwrócił spektakularny pierścionek, który błyszczy na jej palcu. Nic więc dziwnego, że znów zrobiło się głośno o (domniemanych) zaręczynach Cher i Alexandra Edwarda. Oto, co wiemy na ten temat. 

Cher i Alexander Edwards wspólnie spędzili Sylwestra

W pierwszy dzień nowego roku artystka opublikowała na Twitterze dwa zdjęcia ze swoim chłopakiem. Ogromne zainteresowanie łączącym ich uczuciem sprawiło, że momentalnie obiegły cały świat. Co więcej, zostały dokładnie przeanalizowane przez fanki oraz fanów głównych zainteresowanych całą sprawą. 

Szczęśliwego Nowego Roku, Daddy – napisała Cher pod jednym z nich.

Urocza fotografia przedstawia zakochanych w klubie. Alexander Edwards całuje swoją uśmiechniętą od ucha do ucha dziewczynę w policzek. A na palcu Cher widoczny jest pierścionek z ogromnym diamentem, który sprawił, że znów zaczęto plotkować o zaręczynach pary. 

Drugie zdjęcie też przedstawia tę dwójkę. Obydwoje są roześmiani. Wyglądają na naprawdę szczęśliwych. To powinno wysłać was hejterzy do części w „Czarnoksiężniku z krainy Oz”, w której Dorothy wylewa wodę na złą czarownicę i topi ją – napisała autorka hitu „Believe” na Twitterze, czym po raz kolejny udowodniła, że opinia innych na temat jej związku kompletnie jej nie obchodzi.

Cher i Alexander Edwards zaręczyli się?

Jak wspomniałyśmy, na fotografiach artystka ma na palcu pierścionek z diamentem, co podsyciło plotki. Niedawno pojawiły się pierwsze doniesienia dotyczące zaręczyn Cher z Alexandrem Edwardsem. 76-latka została wtedy zauważona właśnie z tym pierścionkiem. Wiele osób zastanawiało się, czy założy go po raz kolejny. I, jak przekonałyśmy się na samym początku 2023 roku, zrobiła to. 

Emocje studzi jedno ze źródeł amerykańskich serwisów show-biznesowych, które mówi, że Alexander Edwards nie oświadczył się Cher. Jednak fanki i fani mają swoją teorię na ten temat... A według nas, najważniejsze jest to, że para jest ze sobą po prostu szczęśliwa!