Zagraniczne media przekazały wiadomość o kolejnym rozwodzie w amerykańskim show-biznesie. Mówimy tutaj o Chrisie Appletonie, czyli fryzjerze Kim Kardashian oraz o Lukasie Gage’u – aktorze znanym z takich produkcji, jak „Biały Lotos” czy „Euforia”. Para zaręczyła się i pobrała w kwietniu tego roku. Jednak tak, jak szybko się to zaczęło, tak szybko się to skończyło. Okazuje się, że gwiazdy nie są już razem.

Chris Appleton i Lukas Gage rozwodzą się

Pozew o rozwód wniósł Chris. Portal TMZ podaje, że fryzjer skierował sprawę do sądu w poniedziałek. Jako przyczynę rozstania podał „różnice nie do pogodzenia”. Para zawarła intercyzę.

Dokładniejszy powód rozstania nie jest znany, jednak źródło wyznało portalowi TMZ, że nie była to łatwa decyzja. Podobno Appleton próbował wszystkiego, aby naprawić swój związek, jednak nic nie pomagało. W końcu zdecydował, że najlepszą decyzją dla niego będzie rozwód.

Chris Appleton i Lukas Gage – związek

20 lutego na Instagramie Chrisa i Lukasa pojawiły się posty z trzema zdjęciami, na których pozują razem. Wszyscy od razu domyślili się, że tę dwójkę łączy coś więcej. Jednak na oficjalne potwierdzenie trzeba było poczekać jeszcze miesiąc. Dopiero 15 marca fryzjer gwiazd potwierdził, że spotyka się z 27-letnim aktorem.

Jestem bardzo szczęśliwy – powiedział w „The Drew Barrymore Show” – Bardzo zakochany. Czuję wdzięczność za to, że mogę dzielić swój czas z kimś bardzo wyjątkowym.

Na początku kwietnia media doniosły, że Lukas i Chris zaręczyli się! Sami zainteresowani nie potwierdzili tych informacji. Wypowiedziały się za to źródła z ich bliskiego otoczenia.

Nie ogłosili tego jeszcze oficjalnie, ale powiedzieli swoim przyjaciołom, że zaręczyli się – zdradził informator portalowi Us Weekly – Ich zaręczyny nastąpiły zanim jeszcze mieli pierścionki. Dopiero później poszli je razem wybrać - dodał.

Trzeba przyznać, że ich relacja rozwijała się w bardzo szybkim tempie. Ślub wzięli pod koniec kwietnia, a udzieliła im go Kim Kardashian. Nic nie wskazywało na to, że między zakochanymi dzieje się coś złego. Chętnie pojawiali się razem na czerwonych dywanach i eventach. Teraz niestety wiadomo już, że związek Chrisa i Lukasa to przeszłość.