Czyżby show-biznes zyskał właśnie kolejną hot parę? To możliwe! Chris Evans, czyli jeden z największych i ciągle wolnych przystojniaków w Hollywood został przyłapany w towarzystwie swojej koleżanki po fachu, Lily James. Daily Mail donosi, że w ostatnią sobotę około pierwszej w nocy Kapitan Ameryka i Kopciuszek opuścili wspólnie prywatny londyński klub Mark’s Club, a następnie razem wsiedli do taksówki i pojechali do hotelu The Corinthia. Jako dowód, że tamtego wieczoru aktorzy spędzali czas wspólnie, serwis opublikował oczywiście zdjęcia zrobione przez paparazzi.


Bradley Cooper i Katie Holmes są parą? Wiele na to wskazuje! >>>
 

Chris Evans spotyka się z Lily James?

To pierwsza taka sytuacja, która daje do myślenia, że między Chrisem a Lily może być coś na rzeczy. Jak już wspomnieliśmy Chris jest kawalerem do wzięcia, a jego ostatni związek z aktorką Jenny Slate, którego zresztą żadne z nich oficjalnie nie potwierdziło, zakończył się w 2018 roku. Wcześniej Evans najdłużej spotykał się z aktorkami Minką Kelly oraz Jessicą Biel. Z kolei Lily James w grudniu 2019 roku według zagraniczych portali miała zakończyć 5-letni związek z Mattem Smithem, aktorem znanym m.in. z serialu Netflixa The Crown, w którym przed dwa sezony wcielał się w księcia Filipa. W maju okazało się jednak, że to wcale nie takie oczywiste, gdyż Lily i Matta przyłapano podczas rowerowej przejażdżki po Londynie.


Kourtney Kardashian i Scott Disick są znowu razem? Celebrytka opublikowała zdjęcie, które nie pozostawia żadnych wątpliwości >>>
 

Nie wiadomo, w jakich okolicznościach Chris i Lily mogli się poznać i jak długo trwa ich znajomość. Nigdy nie spotkali się na planie. Na pewno obserwują się na Instagramie. Może to tylko przyjaźń? Niebawem na pewno się przekonamy! A póki co polecamy wam najnowszy serial z Chrisem Evansem W obronie syna (Defending Jacob), który możecie obejrzeć na platformie Apple TV+. W produkcji na podstawie książki Williama Landaya Evan wciela się w prokuratora i ojca oskarżonego o morderstwo. Gra go Jaeden Martell, z którym Chris pracował już wcześniej przy innej produkcji – filmie Na noże w reżyserii Riana Johnsona.


G-Eazy i Ashley Benson są razem! Raper i była dziewczyna Cary Delevingne zostali przyłapani na czułościach >>>