Kolejna para w show-biznesie powiedziała sobie TAK. W weekend ślub wzięli Chris Evans i Alba Baptista. O ich związku nie wiemy za wiele i podobnie jest z ich ślubem. Ceremonia była bardzo prywatna, zakochani zdecydowali się świętować w najbliższym gronie. Poznajcie więcej szczegółów.

Chris Evans i Alba Baptista są już małżeństwem. Jak wyglądał ich wielki dzień?

Serwis PageSix.com donosi, że para pobrała się w weekend, a dokładniej w sobotę. Ślub odbył się w Massachusetts niedaleko ich domu w Bostonie. Był niezwykle intymny. Podobno goście musieli podpisać klauzulę poufności, a ich telefony zostały zabrane na czas trwania uroczystości. Młodej parze zdecydowanie zależało na kameralnym charakterze i utrzymaniu szczegółów wydarzenia w tajemnicy.

Jeśli chodzi o zaproszonych, to można było spodziewać się, że nie będzie tam setek osób i plejady gwiazd. Chociaż tych też nie zabrakło. Oprócz rodziny i najbliższych przyjaciół, gwiazdy zaprosiły także Roberta Downey’a Jr., Chrisa Hemswortha i Jeremy’ego Rennera. Ta trójka zna się z Evansem z planu filmów Marvela.

Gratulujemy świeżo upieczonym małżonkom i życzymy szczęścia na nowym etapie ich wspólnego życia.

Chris Evans i Alba Baptista – związek

O tym, że 42-latek i 26-latka są w związku dowiedzieliśmy się w listopadzie 2022 roku. Wtedy jedno ze źródeł przekazało serwisowi PageSix.com o tym, że para spotyka się już od ponad roku. Są zakochani, Chris nigdy nie był szczęśliwszy. To poważny związek. Jego rodzina i przyjaciele ją uwielbiają – mówił wtedy informator.

Gwiazdy dbały o prywatność swojego związku od początku. Nie pokazały się nigdzie oficjalnie publicznie, chociaż paparazzi zdążyli zrobić im wiele zdjęć podczas spacerów czy wyjść do restauracji. To jak wygląda relacja amerykańskiego aktora i portugalskiej aktorki mogliśmy zobaczyć jedynie w mediach społecznościowych, gdzie od czasu do czasu pojawiały się wspólne zdjęcia i urocze filmiki. Chris usunął jednak Instagrama, więc nie są już one dostępne.

Cieszymy się, że związek Evansa i Baptisty przetrwał i został zwieńczony kameralnym ślubem. Życzymy im jak najwięcej szczęścia!

Zobacz także: