Od kilku dni to nazwisko jest na ustach całego świata. Wszystko za sprawą plebiscytu na najseksowniejszego mężczyznę roku magazynu „People”, w którym w tym roku zwyciężył Chris Evans. O słuszności lub lub braku konkursów piękności, w których wybory podejmowane są na podstawie nierealistycznych kanonów piękna nie będziemy dyskutować. W końcu sam Evans potraktował wygraną z przymrużeniem oka, komentując to po prostu: Mama będzie zachwycona. Zawsze jest dumna z moich dokonań, ale teraz będzie miała coś, czym naprawdę będzie mogła się przechwalać.

Aktor udzielił obszernego wywiadu dla magazynu „People”, w którym zdradził, że w niedalekiej przyszłości planuje zwolnić nieco tempo życia. Jestem za stary na to, by ciągle żyć na walizkach. Teraz po prostu cieszę się, że mogę pobyć dłużej w domu. Gwiazdor przyznał również, że choć jest zadowolony ze swojego obecnego życia, nie może doczekać się chwili gdy stanie na ślubnym kobiercu i założy rodzinę. Żona, dzieci, budowanie rodziny  zdecydowanie tego pragnę. Gdy czytamy o najwybitniejszych artystach, wielu z nich zapewnia, że najbardziej dumni są nie z pracy i osiągnięć, lecz rodziny i miłości, którą udało im się znaleźć. To są najważniejsze rzeczy w życiu. Patrząc z perspektywy moich 41 lat, widzę, jak bardzo jest to prawdziwie.

Nostalgiczne wyznanie miło być publicznym ogłoszeniem matrymonialnym? Nie! Jak się okazuje, aktor już znalazł miłość i to całkiem dawno. Ze swoją nową dziewczyną spotyka się podobno już od ponad roku, jednak ich związek wychodzi na jaw dopiero teraz.

Chris Evans zakochany? „Najseksowniejszy mężczyzna świata” nie chce już być singlem

Spotykają się już od ponad roku, to poważna relacja. Są w sobie zakochani i Chris nigdy nie był szczęśliwszy niż teraz. Jego rodzina i przyjaciele uwielbiają jego nową dziewczynę – zdradził magazynowi „People” informator z bliskiego otoczenia Evansa. Kto jest nową wybranką Kapitana Ameryki? Jak się okazuje, Chris spotyka się z młodszą o szesnaście lat aktorką, Albą Baptistą.

Być może to właśnie nowy, poważny związek skłonił gwiazdora do szczerego wyznania w najnowszym wywiadzie?

Wszyscy mamy jakieś utarte wzorce, traumy i bagaż emocjonalny, które powracają w każdej romantycznej relacji i w końcu je zauważam, więc jestem w stanie określić, na jakich płaszczyznach muszę się poprawić – wyznał Evans, dodając, że wraz z czasem staje się coraz bardziej wrażliwy – Jeśli jesteś w stanie w emocjonalnych momentach zachować spokój, wysłuchać i przeprosić drugą osobę, nawet jeśli z twojej perspektywy nie zrobiłeś nic złego, myślę, że to otwiera umysł w bardzo zdrowy sposób.

Kim jest Alba Baptista?

Alba Baptista urodziła się w 1997 roku w Lizbonie w Portugalii, jest córką inżyniera i tłumaczki (dzięki czemu włada biegle aż pięcioma językami). Największą rozpoznawalność przyniosła jej rola w tegorocznym filmie „Paryż pani Harris”, jednak aktorka wystąpiła już z wielu produkcjach, zarówno amerykańskich, jak i portugalskich. Poza karierą aktorską, Baptista słynie ze swojej szerokiej pracy charytatywnej, jaką oferuje dla domów dziecka w Kambodży.

 

Zobacz także: