Chris Evans i Alba Baptista: związek

Chris Evans, który do niedawna miał szczęście w kartach i niewiele szczęścia w miłości, znalazł chyba „tę jedyną”. 6 stycznia 2023 aktor znany m.in. jako Kapitan Ameryka z „Avengersów” oficjalnie zadebiutował na Instagramie ze swoją dziewczyną.

41-latek, ogłoszony przez magazyn „People” „najseksowniejszym żyjącym mężczyzną”, udostępnił na początku roku serię uroczych filmów z Albą Baptistą, a internet oszalał. 25-letnia aktorka portugalskiego pochodzenia (znana m.in. z produkcji Netfliksa „Warrior Nun” czy filmu „Paryż pani Harris”) ewidentnie podziela poczucie humoru gwiazdora, a zwłaszcza jego zamiłowanie do pranków polegających na próbach przestrasznia innych.

Teraz dowiadujemy się że zakochani poza upodobaniem do żartów dzielą również miłość do przyrody, aktywnego spędzania czasu i czułości. Z okazji walentynek Evans opublikował w instagramowej relacji garść zdjęć z ukochaną. Pokazał się od naprawdę romantycznej strony!

Chris Evans z dziewczyną na romantycznych zdjęciach

Zakochani podczas wędrówki przy wodospadzie, zbierania jabłek i wspólnej jazdy na nartach... Ona przytulająca się do psa, podziwiająca zorzę polarną, ciesząca się widokiem oceanu i całująca go w samochodzie… Czy można byłoby pokusić się o słodsze ujęcia? Zobaczcie kilka w naszej galerii (po więcej biegnijcie na Instagram Chrisa).

Oprócz uroczych fotek aktor, którego niedawno mogliśmy oglądać u boku Ryana Goslinga w hicie Netfliksa „Gray Man”, udostępnił też zabawny filmik, na którym jego partnerka namiętnie gra w gry wideo.

… Pokazałem jej Mario Bros 3 – podpisał wideo, dodając: Ona nienawidzi tego filmu, ale ja go UWIELBIAM.

W innym nagraniu, zamieszczonym na InstaStory, Evans chichocze, gdy filmuje swoją dziewczynę do góry nogami z oczami narysowanymi na jej brodzie. Klip podpisał kilkoma emotikonami i czerwonym sercem.

Cóż, chyba na naszych oczach sprawdzają się słowa informatora „People”, który już w listopadzie donosił: Są zakochani po uszy, a Chris nigdy nie był szczęśliwszy.

Zobacz także: