Chrishell Stause – aktorka, agentka nieruchomości, gwiazda Netfliksa

Chrishell Stause zaczynała swoją karierę w Hollywood w połowie lat dwutysięcznych, gdy dołączyła do obsady amerykańskiej opery mydlanej „Wszystkie moje dzieci”. Sporą rozpoznawalność przyniosła jej rola Jordan Ridgeway w kultowej, emitowanej nieprzerwanie od 1965 roku telenoweli „Dni naszego życia”. W późniejszych latach aktorka postanowiła spróbować także swoich sił jako agentka nieruchomości. Kulisy jej pracy w The Oppenheim Group, która pośredniczy w sprzedaży najbardziej luksusowych posiadłości w Los Angeles i okolicach, można oglądać w popularnym reality show „Selling Sunset”. 

Niespodziewany ślub Chrishell Stause i G Flip

Ostatni sezon hitowego show Netfliksa skupił się w sporej mierze na związku Chrishell i właściciela rozsławionej agencji, Jasona Oppenheima. Ich romantyczna relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Okazało się bowiem, że mają zupełnie odmienne wizje odnośnie przyszłości ich związku. Zbliżającej się wówczas do czterdziestki Chrishell bardzo zależało na tym, aby w bliskiej przyszłości zacząć starać się o dziecko, na co Jason nie był wtedy jeszcze gotowy.

Pod koniec kwietnia 2022 roku podczas nagrania specjalnego odcinka „Selling Sunset” agentka ogłosiła swoim kolegom i koleżankom z agencji, że jej serce jest znów zajęte.

Wiecie, że byłam niedawno w poważnym związku. Cały czas liczę, że uda mi się założyć rodzinę, ale trochę odpuściłam w kwestii tego, jak ma wyglądać. Nie muszę koniecznie urodzić własnego dziecka. Jestem otwarta na adopcjęCieszę się życiem i dobrze się bawię, chodzę na randki... – oznajmiła.

Stause ujawniła, że umawia się z młodszą od siebie o 12 lat gwiazdą muzyki z Australii. Georgia Claire Flip występuje pod pseudonimem G Flip i identyfikuje się jako osoba niebinarna.

Nie mamy wpływu na to, w jaki momencie życia, znajdują się ludzie, z którymi się spotykamy. Poznałam niedawno kogoś, kto jest w określonym momencie swojego. (...) Spędzam dużo czasu z osobą, która jest mi bardzo bliska. Ma na imię G Flip. To osoba niebinarna – wyjaśniła.

Rok po ogłoszeniu nowego związku agentka ponownie zaskoczyła swoich fanów. Na jaw wyszło, że Chrishell i G Flip są już oficjalnie małżeństwem.

Miłość nie zawsze idzie zgodnie z planem… Czasem jest nieporównywalnie lepiej – napisała Stause pod instagramową rolką złożoną z jej zdjęć z ukochaną osobą, wśród których znalazła się ślubna fotografia.

W dniu swojego ślubu Chrishell miała na sobie prostą, białą sukienkę oraz szpilki, a G Flip czarny garnitur i białe, sportowe buty.

Zobacz także:

Ślub Chrishell Stause i G Flip / chrishell.stause / instagram.com

W tle wideo usłyszeć można nową piosenkę G Flip. „Be Your Man” to wzruszająca rockowa ballada, która opowiada o ich wyjątkowej relacji. 

Jeśli kiedykolwiek będziesz miał przyjemność spotkać G, wiedz, że spotykasz jednego z najmilszych, najzabawniejszych, najbardziej utalentowanych i najciężej pracujących ludzi. (...) Tak bardzo Cię kocham @gflip– wyznała Chrishell, zachęcając do odsłuchania utworu.

To już drugie małżeństwo Chrishell. W latach 2017-2021 Amerykanka była żoną swojego kolegi z branży, aktora Jasona Hartleya. Dodajmy, że wieści o ślubie Chrishell i G Flip zbiegły się z premierą kolejnego, szóstego już sezonu „Selling Sunset”. Wszystkie 11 nowych odcinków można już oglądać na Netfliksie.