Długo wyczekiwana córeczka Chrissy Teigen i Johna Legenda urodziła się w połowie stycznia tego roku. Od tego czasu w mediach społecznościowych gwiazd dziewczynka pojawia się regularnie. Fanki i fani są tym oczywiście zachwyceni. Przecież każdy kocha urocze rodzinne kadry. Do Luny i Milesa dołączyła teraz Esti Maxine Stephens. Zobaczcie wideo z dziewczynką, które poprawi wam dzień.

Pierwsze wideo Chrissy Teigen i Johna Legenda z ich najmłodszą córeczką to zdecydowanie cuteness overload

Modelka opublikowała na Instagramie filmik, który podpisała: Pierwszy całus i dodała emotikonę kanapki. Na wspomnianym nagraniu rodzice Esti obdarowują ją ogromną ilością pocałunków, niemal zgniatając swoją malutką córeczkę, która jest pomiędzy nimi.

Dziewczynka wydaje się być nieco zdezorientowana i nie do końca rozumie, co się dzieje. Fanki i fani są jednak zachwyceni. Kocham to / Awww! Ta twarz. Moje serce! / Oglądam na zapętleniu – brzmią niektóre z komentarzy. Posypały się również emotikonki serc i buziek z oczami w tym kształcie. Przeurocze.

Chrissy Teigen i John Legend – dzieci

Gwiazdorska para doczekała się trójki dzieci. Oprócz półtoramiesięcznej Esti mają jeszcze 4-letiego syna Milesa i 6-letnią córkę Lunę. W mediach społecznościowych Chrissy i John często dzielą się wspólnymi chwilami.

Najmłodsza córeczka była szczególnie wyczekiwana, ponieważ w 2020 roku 37-latka straciła ciążę, która zagrażała jej życiu. Modelka opowiedziała o całym doświadczeniu oraz o aborcji, na którą się zdecydowała, przełamując tabu.