Już w ubiegłym roku plotkowano o rozwodzie Darii Zawiałow i Tomasza Kaczmarka. Jednak dopiero miesiąc temu – w czerwcu – wokalistka potwierdziła, że rozstała się z gitarzystą, którego poznała w programie „X Factor”. Określiła siebie jako singielkę. Wszystko wskazuje jednak na to, że jej serce jest znowu zajęte. Autorka takich hitów jak m.in. „Za krótki sen” czy „Hej Hej!” opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie z nowym partnerem. Kim jest i co wiemy o łączącym ich uczuciu?

Daria Zawiałow pokazała zdjęcie z nowym chłopakiem

Na fotografii autorstwa Łukasza Mateusiaka widzimy Darię Zawiałow trzymającą piękny bukiet słoneczników i, co ważniejsze w tej historii, całującą się z nowym partnerem. Okazuje się, że gwiazda spotyka się z Rubensem, czyli uznanym gitarzystą, songwriterem, a od niedawna także wokalistą. Fanki oraz fani nie kryją zaskoczenia oraz zachwytu. Ich zdaniem główni zainteresowani całą sprawą bardzo do siebie pasują. Chyba lepszego połączenia jak Daria i Rubens wymarzyć nie dało się – napisała jedna z osób. Pod zdjęciem, które możecie zobaczyć poniżej, pojawiły się także komentarze od znanych znajomych pary. Wśród nich m.in. od Igi Lis, Natalii Szroeder, Rosalie., Mai Sablewskiej czy Ralpha Kaminskiego

Daria Zawiałow ma nowego chłopaka. Kim jest Rubens?

Rubens, a właściwie Piotr Rubik zajmuje się muzyką od wielu lat. Jest gitarzystą i songwriterem – ma na swoim koncie współpracę z najlepszymi artystami oraz artystkami w Polsce, w tym z Darią Zawiałow, z którą koncertuje na co dzień. Podczas pandemii, gdy festiwale i inne wydarzenia na żywo nie odbywały się, Rubens zaczął tworzyć muzykę dla siebie. I tak właśnie powstała jego debiutancka EP’ka. „Wynoszę się”, bo właśnie tak brzmi jej tytuł, ujrzała światło dzienne 8 kwietnia 2022 roku i została bardzo ciepło przyjęta (nie tylko) przez fanki oraz fanów artysty, którzy wcześniej w zasadzie nie wiedzieli, jak śpiewa, jaki ma głos. Szczególną popularnością cieszy się „Wszystko OK?”, czyli singiel promujący album. Możecie go posłuchać tutaj: 

Rubens, podobnie jak Daria Zawiałow, niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje ponad 8 tysięcy osób, publikuje zazwyczaj zdjęcia i wideo z koncertów, jak również materiały promujące jego twórczość.

Jeśli chodzi o życie osobiste artysty, rodzime media plotkarskie (na czele z serwisem „Pudelek”) poinformowały, że Piotr Rubens Rubik ma dwóch synów

Daria Zawiałow i Rubens – historia związku

Daria Zawiałow i Rubens nie zdradzają szczegółów łączącego ich uczucia. Znają się i współpracują od dawna. Jednak nie wiadomo, kiedy pojawiło się między nimi coś więcej. Jeżeli główni zainteresowani całą sprawą otworzą się na ten temat, na pewno was o tym poinformujemy. Na razie wiadomo tylko (albo aż tyle), że są razem szczęśliwi.