Ojciec na medal? David Beckham zdecydowanie może się do takich zaliczyć. 48-latek zabrał swoją ukochaną córkę Harper na koncert idola nastolatek – Harry’ego Stylesa. Wideo z wydarzenia roztapia nasze serca. Zobaczcie jeden z naszych ulubionych duetów father-daughter.

David Beckham i jego córka Harper bawią się wspólnie na koncercie Harry’ego Stylesa

Na Instagramie sławnego Brytyjczyka pojawił się krótki filmik, na którym widzimy go z 12-letnią córką. Znajdują się na trybunach stadionu, ale tym razem nie po to, aby obejrzeć mecz piłki nożnej. W tle widzimy scenę, na której śpiewa Harry Styles. Trudno nam to napisać, ale w tym przypadku to nie on jest główną gwiazdą. Całe show skradł wspomniany duet – David i Harper.

48-latek i jego 12-letnia córka śpiewają wspólnie piosenkę „Late Night Talking” z najnowszej płyty Harry’ego. Dziewczynka ma na sobie różowy kapelusz z piórami i boa w tym samym kolorze. Co najlepsze David też ma je owinięte wokół szyi. Wyglądali absolutnie cudownie i uroczo. Zobaczcie wideo poniżej.

Wspaniała noc. LOVE ON TOUR – podpisał nagranie gwiazdor.

By the way. Czy ich stylizacje nie przypominają wam trochę tej z koncertu Harry'ego z listopada 2022 roku?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @harrystyles

Filmik momentalnie stał się viralem. Zebrał już prawie półtora miliona polubień. W komentarzach posypały się słowa zachwytu. Nicola Peltz, czyli żona najstarszego syna Beckhama skomentowała post czterema emotikonami z oczami w kształcie serca.

Ojcowie i córki kochają Harry’ego Stylesa – czytamy komentarz jednej fanki.

Kiedy myślałam, że nie możesz być jeszcze bardziej idealny – pisze kolejna.

Jeśli Beckham nie zostanie ojcem roku, to coś jest nie tak – brzmi kolejny komentarz.

Cudowna relacja – czytamy dalej.

Nie możemy się nie zgodzić. Pięknie patrzy się na taką relację taty i córki. Zazdrościmy koncertu Harry’ego i czekamy na to aż za kilkanaście dni pojawi się w Polsce!

 

Zobacz także: