Deacon Phillippe zagra w serialu Netfliksa „Jeszcze nigdy...”

Stworzony przez Mindy Kaling i Lang Fischer serial „Jeszcze nigdy...” („Never Have I Ever…”) skupia się na perypetiach miłosnych Devi Vishwakumar – amerykańskiej nastolatki hinduskiego pochodzenia. Opowieść jest inspirowana doświadczeniami z młodości Kaling, której rodzina – tak jak jest to w przypadku głównej bohaterki – wywodzi się z Indii, ale dom znalazła w USA.

Przed nami 3. sezon show, którego premiera zaplanowana została na 12 sierpnia. W obsadzie obok znanych już twarzy (m.in. Maitreyi Ramakrishnan w roli Devi, Darren Barnet jako Paxton, Jaren Lewison wcielający się w Bena) zobaczymy nowy narybek. Wśród najgorętszych nazwisk jest z pewnością Deacon Phillippe – najstarszy syn Reese Witherspoon i Ryana Phillippe’a, dla którego będzie to aktorski debiut. Z oficjalnych informacji wynika, że zagra on Parkera, imprezowego chłopaka z prywatnej szkoły, który będzie konkurował z Devi w nauce. Debiutant sam niedawno ukończył liceum, więc serialowa rzeczywistość powinna być mu bliska.

Co wiemy o synu Reese Witherspoon i Ryana Phillippe’a?

Deacon Reesee Phillippe do tej pory nie zajmował się filmem, stawiał na branżę muzyczną. Dwa lata temu nagrał i wyprodukował swój pierwszy singiel z gościnnym udziałem Niny Nesbitt, a niedawno zapowiedział swoją nową epkę, inspirowaną jego ulubionym artystą Postem Malonem.

Dotychczas chłopak pozostawał w cieniu starszej siostry, 22-letniej Avy Phillippe, która od dłuższego czasu nie unika świateł reflektorów: ma za sobą pierwsze występy aktorskie, jest aktywna w mediach społecznościowych (na Instagramie obserwuje ją ponad milion osób), często bryluje u boku mamy na ściankach. Wiele wskazuje jednak na to, że wkrótce także syn 47-letniego Ryana i 46-letniej Reese wkroczy do show-biznesu.

18-latek coraz śmielej udziela się w social mediach i coraz chętniej dzieli się na nich swoim życiem prywatnym oraz zawodowym. Gdy kilka miesięcy temu pokazał zdjęcia z przygotowań do balu maturalnego, świat oszalał – jego podobieństwo do słynnych rodziców jest uderzające. Choć na Instagramie Deacon ma „dopiero” blisko 400 tys. obserwujących, możemy się spodziewać, że po premierze nowego sezonu „Jeszcze nigdy...” liczba ta szybko wzrośnie. Jesteście ciekawi i ciekawi, jak wypadnie przed kamerami?