Córka Reese Witherspoon Ava Phillippe wygląda zupełnie jak jej mama!

Na świat przyszła zaledwie trzy lata przed tym, jak jej mama zrobiła zawrotną karierę jako „Legalna blondynka”, a dziś jest już dorosła! Choć trudno w to uwierzyć Ava Phillippe – córka Reese Witherspoon i jej pierwszego męża Ryana Phillippe'a (aktora, producenta i reżysera) ma już 21 lat, a 9 września skończy 22! Jesteście ciekawi, jak wygląda? No cóż, wystarczy spojrzeć na jej słynną mamę, bo są do siebie łudząco podobne. Są żywym dowodem na to, że powiedzenie „Niedaleko pada jabłko od jabłoni” nie mogłoby być bardziej prawdziwe. Mają identyczne blond włosy, takie same nieduże, lekko zadarte noski i oczy w niebieskim kolorze. Są też podobnego wzrostu. 

Ava Phillippe – córka Reese Witherspoon i Ryana Phillippe'a – Co warto o niej wiedzieć?

Ava Phillipe nie poszła jednak w ślady mamy i przynajmniej na razie nie zamierza zostać aktorką. Nie znaczy to jednak, że nie może się pochwalić rozpoznawalnością. Na Instagramie obserwuje ją ponad 956 tysięcy fanów! Wszystko zaczęło się w 2015 roku, kiedy – tuż przed premierą filmu „Gorący pościg” zdjęciem córki pochwaliła się sama Reese Witherspoon. Dumna mama nie byłaby sobą, gdyby nie udostępniła także kilku fotek z Balu Debiutantek, na którym w Paryżu bawiła się jej córka – ubrana w kreację z metką Giambattista Valli. Ava Phillippe wzięła też udział w kampanii firmy Draper James założonej przez Witherspoon. Regularnie w mediach społecznościowych promuje także inne marki. Swoich sił próbuje także jako rysowniczka. Jej prace również możecie oglądać na Instagramie. 

Z kim spotyka się Ava Phillippe, córka Reese Witherspoon? – Chłopak

Wiemy także, z kim spotyka się Ava Phillippe, bo właśnie pochwaliła się zdjęciem chłopaka. I oczywiście zrobiła to na Instagramie. Jej wybrankiem jest kolega ze studiów na UC Berkeley – Owen Mahoney. Żeby było zabawniej, po tym, jak opublikowała wspólną fotkę z Teksasu, fani od razu zaczęli komentować, że chłopak Avy wygląda zupełnie jak jej ojciec – Ryan Phillipe. Wy też dostrzegacie podobieństwo? 

fot. Getty Images

Wszystkie dzieci Reese Witherspoon

Ava Phillipe nie jest jedynym dzieckiem Reese Witherspoon. Zdobywczyni Oscara za rolę w „Spacer po linie” i odtwórczyni jednej z głównych ról w serialu „Wielkie kłamstewka” jest mamą trójki! Oprócz córki ma jeszcze dwóch synów. Starszy z nich – 17-letni dziś Deacon – również bardzo podobny do matki – podobnie jak Ava jest owocem z pierwszego małżeństwa aktorki – ze wspomnianym już Ryanem Phillippem (para rozwiodła się w 2008 roku po 9 latach związku). Młodszy – Tennessee James Toth – to dziecko z drugiego małżeństwa Reese z Jimem Tothem, z którym pobrali się w 2011 roku. Tennessee ma 8 lat. Czy również są tak podobni do mamy jak Ava Phillippe? Przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii u góry strony. Warto!