Demi Lovato i Jordan Lutes poszli w ślady Lizzo i Myke’a Wrighta – postanowili razem pojawić się na imprezie poprzedzającej rozdanie nagród Grammy. To pierwszy raz, gdy muzycy wystąpili wspólnie na czerwonym dywanie. Zachwycili eleganckimi stylizacjami. Dodatkowo byli ultra słodcy i ledwo mogli oderwać się od siebie. Fotoreporterzy uchwycili zdjęcia ich pocałunków.

Demi Lovato i Jordan Lutes debiutują na czerwonym dywanie

Piosenkarka i muzyk pojawili się na imprezie poprzedzającej galę rozdania nagród Grammy. Zachwycili na ściance. 30-latka miała na sobie czarno-białą, długą asymetryczną sukienkę bez ramiączek. Do niej dodała srebrne kolczyki i postawiła na klasyczny makijaż glam – kreski i czerwona szminka. Jeśli chodzi o włosy, to artystka postawiła na styl wet look. Prezentowała się naprawdę elegancko. Jej ukochany zdecydował się na podobną estetykę. Wystąpił w klasycznym czarnym garniturze. Na zdjęciach możemy zauważyć, że oboje uwielbiają tatuaże i mają ich już sporo.

 fot. Getty Images

Zakochani absolutnie nie mieli zamiaru ukrywać, jak bardzo ich do siebie ciągnie i chętnie wymieniali czułości w blasku fleszy. Fotoreporterzy uchwycili liczne momenty, kiedy zakochani się całują. Słodko! Demi i Jordan spotkali się także ze swoją koleżanką Paris Hilton. To było pierwsze wyjście celebrytki, odkąd została mamą. Wyglądała przepięknie.

Demi Lovato i Jordan Lutes – związek

O związku Lovato i Lutesa mówiło się już pół roku temu. Para została zauważona razem w Nowym Jorku. Wtedy właśnie zaczęły pojawiać się plotki na temat relacji, jaka ich łączy. Okazały się one prawdziwe.

Podczas gdy na Instagramie pojawiło się już parę wspólnych zdjęć Demi i Jordana, to wyjście na imprezę pre-Grammy było ich pierwszym oficjalnym wystąpieniem. Stało się to mniej więcej po pół roku od wspomnianych spekulacji. Parze wydaje się być ze sobą bardzo dobrze. Mówi się, że Demi, po swoich licznych toksycznych związkach, wreszcie znalazła tego jedynego. Życzymy im szczęścia! Zobaczcie więcej zdjęć zakochanych w naszej galerii.

 

Zobacz także: