Dla Lizzo tegoroczna, 65. już, gala rozdania nagród Grammy okazała się szczęśliwa. Gwiazda zgarnęła statuetkę w kategorii Nagranie roku za piosenkę „About Damn Time”. Sukces mogła świętować razem ze swoim chłopakiem, z którym debiut na czerwonym dywanie zaliczyła dzień wcześniej! Myke Wright, bo tak nazywa się ukochany wokalistki, towarzyszył jej podczas imprezy poprzedzającej galę Grammys oraz na samym rozdaniu nagród. Dodatkowo Lizzo opublikowała na Instagramie ich wspólny post, przez co stali się Instagram official

Lizzo i Myke Wright debiutują na czerwonym dywanie

O tym, że autorka hitu „Truth Hurts” ma chłopaka, dowiedziałyśmy i dowiedzieliśmy się w kwietniu 2022 roku. Wtedy właśnie potwierdziła to Andy’emu Cohenowi. Nie zdradziła jednak żadnych szczegółów na jego temat. Nadal właściwie nie wiemy o nim za dużo.

Para zdecydowała się zadebiutować na czerwonym dywanie, co dla związku zawsze jest dużym wydarzeniem. W ostatnich dniach zakochani pojawili się razem na dwóch ściankach. W sobotę 4 lutego odbyła się impreza poprzedzająca rozdanie nagród Grammy 2023. To właśnie tam Lizzo i Myke pokazali się po raz pierwszy i zachwycili.

Wokalistka miała na sobie czarno-granatową sukienkę mini z frędzlami. Do niej zdecydowała się założyć kozaki za kolano na koturnach i długie rękawiczki. Jeśli chodzi o makijaż, to postawiła na niebieski cień i usta nude. Włosy spięła w kok. Chłopak artystki wystąpił za to w klasycznym czarnym garniturze. Oboje wyglądali przepięknie, a przede wszystkim nie mogli się od siebie oderwać. Są naprawdę zakochani.

 fot.Getty Images

Po raz drugi para pojawiła się razem na kolejnym, jeszcze ważniejszym czerwonym dywanie, a mianowicie na rozdaniu nagród Grammy. Lizzo i Myke pozowali na ściance. Piosenkarka w imponującej pomarańczowej kreacji w kwiaty, a Myke, konsekwentnie, w czarnym garniturze.

 fot. Getty Images

Zobacz także:

Chłopak artystki wspierał ją przez całą noc. Odbierając statuetkę, Lizzo podziękowała mu ze sceny!

Lizzo opublikowała post na Instagramie ze swoim chłopakiem

To jeszcze nie wszystko. Lizzo i Myke stali się Instagram official! Piosenkarka dodała post z czterema zdjęciami, na których pozowała ze swoim chłopakiem. Fotografie powstały w dniu imprezy pre-Grammys. Hard Launch – podpisała je Lizzo. W komentarzach posypały się gratulacje i słowa zachwytu. Lalka i jej Ken – napisała SZA. Czekałam – dodała Kehlani i zamieściła pełno emotikon z oczami w kształcie serc. Mamy nadzieję, że to dopiero początek wspólnych zdjęć pary.

Lizzo o swoim związku

Wokalistka wypowiedziała się na temat swojej relacji z Mykem w dokumencie HBO „Love, Lizzo”. Jesteśmy przyjaciółmi, którzy czują do siebie wiele – powiedziała. – Nie za bardzo wiedziałam, co z tymi wszystkimi emocjami zrobić, więc rozstawaliśmy się i schodziliśmy. To bolało, ponieważ go kochałam. Ale szczerze, nie sądzę, żebym była wtedy gotowa na miłość – mówiła piosenkarka. Na szczęście teraz sprawy zdają się wyglądać zupełnie inaczej!

Życzymy im jak najwięcej szczęścia! Zobaczcie urocze zdjęcia pary w naszej galerii.