Weź udział w konkursie Glamour i Lee. Wygraj 1000 i 500 zł na zakupy!

Najchętniej cały czas chodziłabyś w jeansach, a przy tym nieobojętny jest ci los środowiska? Zachęcamy do udziału w konkursie, który zorganizowaliśmy wspólnie z Lee. Warto, bo wygrać można nawet 1000 zł na zakupy w sklepach marki. A konkretnie 3 vouchery – jeden o wartości 1000 zł i dwa po 500 zł. Co trzeba zrobić? Już wyjaśniamy! Jeśli denim to twoja natura, nie będziesz mieć żadnych trudności! 

Konkurs Glamour x Lee: Co trzeba zrobić, by wygrać? [zasady konkursu]

Wystarczy, że pokażesz, jak stylizujesz swoje stare jeansy, by dać im nowe życie. Wykorzystać możesz też spodnie (i inne ubrania) z najnowszej kolekcji Lee na jesień i zimę 2021/22 stworzonej z poszanowaniem środowiska – z ekologicznych tkanin i z wykorzystaniem technologii, pozwalającej na oszczędność wody! Wybór należy do Ciebie!

Stylizacje możesz zaprezentować na sobie (zdjęcie sylwetki) albo zrobić kolaż z ubraniami w rolach głównych. Pochwal się nimi na Instagramie (na swoim feedzie), oznaczając na zdjęciu profile @leejeanseurope i @glamourpoland oraz dodając hasztag #foraworldthatworks. Najciekawsze zestawienia zostaną nagrodzone. 

Vouchery będzie można zrealizować w salonach Lee w warszawskiej Arkadii lub Złotych Tarasach. I właśnie tam będą czekały na zwycięzców. By je odebrać, wystarczy wylegitymować się za pomocą dowodu osobistego. A następnie – oddać się szaleństwu zakupów. Bez wyrzutów sumienia, bo kolekcja nie mogłaby być bardziej eko!

Konkurs Glamour x Lee startuje 11 października i potrwa dwa tygodnie (do 24 października). Wyników możecie się spodziewać kilka dni później. Nie zapomnijcie zapoznać się ze szczegółowym regulaminem konkursu. Czas start! 

Materiał powstał we współpracy z marką Lee.