Na początku kwietnia dowiedzieliśmy się / dowiedziałyśmy się, że Regé-Jean Page nie wystąpi w drugim sezonie Bridgertonów. Dlaczego twórcy hitowego serialu zdecydowali się na taki krok? Produkcja opiera się na powieściach autorstwa Julii Quinn. W pierwszym tomie pisarka skupia się na historii miłosnej Daphne Bridgerton i księcia Hastings, natomiast w kolejnych pozwala poznać nam bliżej rodzeństwo głównej bohaterki. W związku z tym (przyznajemy to z bólem serca…) mogliśmy / mogłyśmy domyślić się, jak potoczą się losy Simona Basseta, którego w pierwszym sezonie Bridgertonów grał Regé-Jean Page. A co na ten temat sądzi główny zainteresowany całą sprawą? Będziesz zaskoczona!

Regé-Jean Page zdradził, dlaczego nie pojawi się w 2. sezonie Bridgertonów!

Regé-Jean Page udzielił wywiadu Variety, w którym skomentował fakt, że nie zagra w kolejnym sezonie Bridgertonów, a także podał oficjalny powód tej decyzji. Jak się okazuje, podpisany przez niego kontrakt od samego początku zakładał udział aktora „tylko” w pierwszej części hitowego serialu – obowiązywał przez rok. Co więcej, Regé-Jean Page’a ucieszył fakt, że grany przez niego książę Hastings będzie należał do grona głównych bohaterów jedynie przez przysłowiową chwilę

„[Pomyślałem] ‘to interesujące’, ponieważ wydawało mi się, że jest to limitowana seria. Wchodzę, wnoszę swój wkład, a następnie losy rodziny Bridgertonów toczą się dalej” – przyznał Regé-Jean Page w rozmowie z Variety.

Regé-Jean Page nie chciał zagrać w 2. sezonie Bridgertonów?

To jednak nie koniec interesujących informacji związanych z udziałem Regé-Jean Page’a w drugim sezonie Bridgertonów. Jak podał The Hollywood Reporter, twórcy hitowej produkcji zaproponowali, żeby pojawił się w trzech lub pięciu odcinkach kolejnej części. Za każdy epizod miał otrzymać honorarium rzędu 50 tysięcy dolarów. Główny zainteresowany całą sprawą miał jednak odrzucić tę propozycję ze względu na inne zobowiązania zawodowe. Przypomnijmy, że już niebawem będziemy mogli / mogły oglądać Regé-Jean Page’a w filmie The Gray Man. Zagrają w nim również m.in. Ryan Gosling oraz Chris Evans. Nie możemy doczekać się premiery.

Wiemy, że wiele osób będzie tęsknić za Simonem Bassetem. Mamy jednak dobrą wiadomość dla fanek i fanów Daphne Bridgerton. Bohaterka, którą gra Phoebe Dynevor, powróci w drugim sezonie Brigertonów, o czym kilka dni temu poinformowała sama lady Whistledown. Księżna Hastings ma pomóc swojemu bratu podczas nadchodzącego sezonu towarzyskiego. W związku z tym widzowie oraz widzki mogą spodziewać się kolejnych intryg i romansów. Więcej o kolejnym sezonie Bridgertonów możesz przeczytać TUTAJ: