Mimo tego, że serial Bridgertonowie zadebiutował na platformie Netflix pod koniec ubiegłego roku, wciąż jest o nim głośno. Twórcy zdradzają bowiem coraz więcej szczegółów związanych z drugim sezonem, w którym sezon towarzyski ma zostać zdominowany przez Anthony’ego Bridgertona (w tej roli Jonathan Bailey). W związku z tym możemy spodziewać się, że do obsady dołączą nowi aktorzy i aktorki, w tym Simone Ashley. Jednocześnie będziemy musieli /musiały pożegnać się z (prawdopodobnie) kilkoma bohaterami oraz bohaterkami. Jednym z nich jest książę Hastings, którego w pierwszym sezonie zagrał Regé-Jean Page. Skąd taka decyzja? I co z rolą Phoebe Dynevor? Czy zobaczymy ją w nowych odcinkach Bridgertonów? Oto wszystko, co wiemy na ten temat. 

Bridgertonowie 2 - Regé-Jean Page nie pojawi się w nowych odcinkach serialu. Co z rolą Phoebe Dynevor?

Jeśli czytałaś powieści autorstwa Julii Quinn, prawdopodobnie wiesz, że w pierwszej części poznajemy lepiej Daphne Bridgerton, natomiast w kolejnych jej siostry oraz braci. Twórcy hitu Netflixa postanowili kontynuować wizję pisarki. Właśnie dlatego wiele osób zastanawiało się, czy w drugim sezonie Bridgertonów zobaczymy księżną oraz księcia Hastings. Znamy już odpowiedź na to pytanie. I nie mamy dobrych wiadomości dla fanów oraz fanek Simona Basseta. 

Na oficjalnym profilu Bridgertonów na Instagramie pojawił się list od lady Whistledown, z którego dowiedzieliśmy się, że Regé-Jean Page nie zagra w nowym sezonie hitowego serialu. Twórcy i obsada będą za nim tęsknić. Jednocześnie podkreślają, że na zawsze pozostanie członkiem rodziny Bridgertonów

„Najdrożsi czytelnicy, gdy oczy wszystkich zostały zwrócone na poszukiwania wicehrabiny dla lorda Anthony'ego Bridgertona, my żegnamy Regé-Jean Page'a, który tak niesamowicie grał księcia Hastings. Będzie nam brakowało Simona na ekranie, ale na zawsze pozostanie on częścią rodziny Bridgertonów” – czytamy na Instagramie @bridgertonnetflix.

Z całą pewnością ucieszy cię natomiast fakt, że w nowych odcinkach zobaczymy księżną Hastings, którą gra Phoebe Dynevor. Jak wynika ze wspomnianego już listu lady Whistledown, Daphne powróci w drugim sezonie Bridgertonów jako oddana żona i siostra

„Daphne pozostanie oddaną żoną i siostrą, która pomoże bratu w nadchodzącym sezonie towarzyskim oraz tym, co ma do zaoferowania” – brzmi dalsza część listu. – „Więcej intryg i romansów niż moi czytelnicy mogliby znieść”. 

 

Nie możemy doczekać się premiery Bridgertonów 2. Co jeszcze warto wiedzieć o kolejnym sezonie serialu? O wszystkim piszemy TUTAJ: