Program „Doda. 12 kroków do miłości”, który emitowano w ubiegłym roku, cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród polskich widzek i widzów. Jeśli należycie do tego grona i śledziliście miłosne perypetie gwiazdy, mamy dla was dobrą wiadomość. Doda powraca do telewizji w nowym reality-show, w którym pokaże swoje życie prywatne, a także zawodowe. Oto wszystko, co wiemy o „Doda. Dream Show”

„Doda. Dream Show” – Doda powraca z nowym reality-show

Doda nie zwalnia tempa. W czerwcu wystartują zdjęcia do nowego reality-show, w którym jedna z najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych wokalistek w Polsce zabierze widzki oraz widzów za kulisy... swojego życia. Jak dowiedziałyśmy się z oficjalnego komunikatu prasowego, gwiazda pokaże, jak wyglądają przygotowania do jej koncertów. Fanki i fani mają zobaczyć ją w wersji „jakiej jeszcze nie znają”. Poza tym poznają bliżej jej współpracowników, partnera, rodzinę i przyjaciół. Przekonają się, na kogo Doda może liczyć w najbardziej stresujących momentach i ile pracy wkłada w to, by jak najlepiej zaprezentować się na scenie. 

„Doda. Dream Show” to nowy i jedyny format typu doku-reality poświęcony codziennemu życiu gwiazdy podczas organizacji koncertu muzycznego. Zobaczymy jak radzi sobie z problemami, które wynikają przy przygotowywaniu tak ogromnego przedsięwzięcia, jak godzi życie artystyczne z życiem prywatnym, jak funkcjonuje w sytuacjach ekstremalnego stresu. Na kształt programu wpływ będą mieli także fani oraz obserwatorzy Dody w social mediach, z którymi interakcje są istotnym elementem show – ujawnia Pascal Litwin, czyli producent kreatywny programu. 

Co ciekawe, realizując program, Doda będzie komunikować się ze swoimi fankami oraz fanami i np. prosić ich o rady w niektórych kwestiach związanych z organizacją show. Twórczynie i twórcy formatu przygotowali także konkursy, w których do wygrania będą m.in. bilety na koncerty głównej zainteresowanej całą sprawą.  

Praca na planie potrwa (aż) do września, a jej zwieńczeniem będzie seria ekskluzywnych koncertów. Bilety na wydarzenia będą dostępne w otwartej sprzedaży. Jednak szczegóły tego przedsięwzięcia (na razie) nie są znane.  

Pomysł, jak również produkcja nowego programu z udziałem Dody leży po stronie firm Polsat i Rochstar. Za reżyserię odpowiada Michał Majak, który (podobnie jak wspomniany wcześniej Pascal Litwin) pracował nad hitowym formatem „Doda. 12 kroków do miłości”

„Doda. Dream Show” – ile odcinków?

Na tym etapie, że program „Doda. Dream Show” będzie składać się z ośmiu odcinków, a każdy z nich potrwa około 44 minuty. Wszystko wskazuje więc na to, że widzów i widzki Polsatu czeka kilka niezwykle emocjonujących tygodni. 

„Doda. Dream Show” – data premiery

Kolejna – interesująca kwestia to premiera. Według oficjalnych informacji, „Doda. Dream Show” ujrzy światło jesienią 2023. Niestety dokładna data premiery nie została jeszcze podana. Jeśli się to zmieni, na pewno was o tym poinformujemy. Stay tuned

Zobacz także: