Doda nie przestaje zaskakiwać. Charyzmatyczna piosenkarka, która w ostatnim czasie spełnia się także w roli producentki filmowej, rozpoczęła nowy tydzień od zrelacjonowania w mediach społecznościowych swojej wizyty w... tunelu aerodynamicznym. Dużo bardziej niż powietrzne akrobacje artystki uwagę części fanów i fanek przykuła jednak istotna zmiana w jej wyglądzie. Na zdjęciach i filmikach, którymi gwiazda pochwaliła się w poniedziałek na swoich oficjalnych profilach na Facebooku i Instagramie, podziwiać można bowiem jej nową, krótką fryzurę.

Metamorfoza Dody

Choć trudno jest to uwierzyć, Dorota Rabczewska obecna jest na polskiej estradzie już od przeszło 20 lat. W trakcie swojej długiej i owocnej kariery wielokrotnie eksperymentowała z wizerunkiem. Jeden element image'u autorki hitu „Nie daj się” pozostawał jednak niezmienny. Mowa o jej długich, blond włosach. Na przestrzeni lat gwieździe oczywiście zdarzało się pokazywać w innym wydaniu. Nie jest jednak tajemnicą, że jej ciemnobrązowe włosy w jednym z odcinków show „Gwiazdy tańczą na lodzie”, czy fryzura na tzw. boba z 2020 roku były jedynie perukami.

Doda ścięła włosy

Po latach noszenia długich włosów Doda postawiła teraz na znacznie praktyczniejszą i wygodniejszą fryzurę. Z najnowszych zdjęć wynika, że obecnie jej prawdziwe włosy sięgają zaledwie do ramion. Ta zmiana nie umknęła uwadze najbardziej spostrzegawczych obserwatorów i obserwatorek artystki.

Piękna nowa fryzura

Super wyglądasz w tych krótszych włosach

Czy ja dobrze widzę? Doda ścięła włosy?

Zobaczcie, jak Doda prezentuje się w krótkich włosach już teraz w naszej galerii.