Dua Lipa ma nowego chłopaka

Dua Lipa znów jest szczęśliwie zakochana. Przypomnijmy, że pierwsze doniesienia o tym, że w życiu brytyjskiej piosenkarki pojawił się nowy mężczyzna, obiegły media na już początku marca. 27-letnia wykonawczyni przeboju o tytule nomen omen „Love Again” i starszy od niej o 14 lat Romain Gavras zostali wówczas przyłapani w Paryżu. Paparazzi uwiecznili moment jak trzymając się za ręce, opuszczają pokaz Saint Laurent w ramach ostatniej edycji Paris Fashion Week. Podobno spotykali się wtedy ze sobą już od kilku miesięcy. Początkowo starali się jednak zachować ten fakt w tajemnicy i nie komentowali plotek dotyczących statusu ich relacji.

Dua Lipa i Romain Gavras pierwszy raz publicznie jako para

Jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie i ceniony reżyser, scenarzysta i producent filmowy tej wiosny w końcu postanowili wyjść z cienia i pochwalić się wszystkim łączącym ich uczuciem. Para ma już nawet za sobą swoje pierwsze wspólne oficjalne wyjście.

Dua Lipa w Cannes / fot. Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images

Jak przystało na gwiazdę światowego formatu, Dua Lipa ogłosiła swój nowy związek w iście spektakularnym stylu. Zrobiła to bowiem na czerwonym dywanie w Cannes, gdzie odbywa się właśnie słynny festiwal filmowy.

Posiadająca albańskie korzenie artystka i francusko-grecki filmowiec 19 maja przybyli razem na uroczystą premierę filmu „Omar La Fraise (The King of Algiers)” w rezyserii Eliasa Belkeddara. Jak można się było spodziewać, zakochani wywołali ogromne poruszenie wśród obecnych na wydarzeniu fotoreporterów. Zwłaszcza, że nie szczędzili sobie czułości. Trzymali się za ręce, wymieniali uśmiechy i głębokie spojrzenia oraz czule obejmowali się podczas pozowania do wspólnych zdjęć.

Prawda, że wyglądali olśniewająco?