Emily Ratajkowski, oprócz tego, że jest modelką, autorką, podcasterką, to jest jeszcze mamą. W marcu 2021 roku urodził się jej syn – Sylvester Apollo Bear. Emrata wychowuje go sama (lub dzieli opiekę z byłym mężem). Od czasu do czasu pokazuje zdjęcia chłopca w internecie i tak zrobiła też tym razem. W jej najnowszym photo dumpie możemy zobaczyć ich wspólne kadry. So cute!

Emily Ratajkowski opublikowała zdjęcia z synkiem

Na profilu 32-latki na Instagramie pojawił się właśnie post z 7 zdjęciami i filmikami. Modelka opublikowała tak zwany photo dump, czyli kilka zdjęć, które przedstawiają jakiś wyjazd, wydarzenie, okres. „”

Na pierwszych dwóch widzimy samą Emily (na drugim pokazuje ona swoje paznokcie, które są obecnie bardzo modne – mroczne połączenie czerwieni z czernią), trzecia fotografia przedstawia już wspomniany duet – mamę i synka. Znajdują się oni na dworze. Ratajkowski ubrana jest w dżinsową katanę i spodnie do kompletu, a Sylvester w kolorową bluzę, dresy i zieloną czapkę z napisem „Ireland”. Chłopiec, który ma już prawie dwa i pół roku jest przeuroczy.

Kolejne zdjęcia przedstawiają paznokcie Emily z bliska, widoki i Sylvestra po raz drugi – tym razem od tyłu oraz krótki filmik tej dwójki.

emrata / instagram

W komentarz fanki i fani zachwycają się nie tylko swoją idolką, ale również i jej synkiem.

Jego włosy omggg, kocham je.

Cudowni.

Przepiękne dziecko.

Cudownie jest patrzeć, jak wychowujesz swojego syna.

Emily Ratajkowski – dzieci

32-latka, jak na razie doczekała się jednego dziecka – Sylvestra Apolla Beara. Chłopiec urodził się 8 marca 2021 roku, a jego ojcem jest Sebastian Bear-McClard, z którym Emily wzięła ślub. Niedługo po narodzinach związek modelki i producenta filmowego się rozpadł. Powodem miały być liczne zdrady mężczyzny. Zresztą wiele afer z nim w roli głównej wyszło na jaw nieco później.

Zobacz także: