„Emily” w Paryżu” - czy 3. sezon powstanie?

Sezon 2. serialu „Emily w Paryzu” dopiero co pojawił się na platformie Netflix, a fanki i fani już marzą o kolejnej odsłonie popularnej produkcji Darrena Stara. Czy 3. sezon przygód ślicznej (i świetnie ubranej) Amerykanki w Paryżu rzeczywiście jest w planach?

Netflix co prawda jeszcze nic nie potwierdził, ale biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie, jakie wzbudza ta pozycja, można się spodziewać, że to nie koniec przygód głównej bohaterki w mieście świateł. Oczywiście na oficjalne potwierdzenie jeszcze trzeba poczekać, a wielbicielki i wielbiciele „Emily w Paryżu” prawdopodobnie muszą uzbroić się w cierpliwość (sezon 1. serialu zadebiutował  w październiku 2020 r., a dopiero 11 listopada 2020 r. Netflix oficjalnie ogłosił jego kontynuację).

Nie zmienia to faktu, że ostatni odcinek 2. sezonu „Emily w Paryżu” zostawia nas z niewiadomą, która aż prosi się o wyjaśnienie w kolejnych odcinkach. Twórca serialu, Darren Star, skomentował zakończenie, sugerując jednocześnie, że naszą bohaterkę jeszcze sporo czeka w przyszłości.

My, scenarzyści, lubimy zbliżać się do krawędzi i trochę się tym bawimy, sprawy mogą się potoczyć na tak wiele różnych sposobów. Zawsze mam wrażenie, że zbieramy pomysły odnośnie tego, jak wszystko może być rozegrane i próbujemy zaskoczyć nawet samych siebie. Myślę, że Emily ma przed sobą wiele interesujących wyborów – powiedział Star w rozmowie z ET Online.

„Emily w Paryżu” – Lily Colins o 3. sezonie serialu

Odtwórczyni głównej roli, Lily Collins, w rozmowie z amerykańską redakcją „Glamour” przed premierą  2. sezonu serialu, wyraziła nadzieję, że kontynuacja losów Emily spodoba się tak bardzo, iż twórcy dostaną zamówienie na kolejną serię.

Naprawdę wierzę, że ludzie będą się śmiać się i uśmiechać, i będą mogli poczuć takie samo oderwanie od problemów oraz frajdę, jaką mieli w pierwszym sezonie. Liczę na to, że widzowie odnajdą siebie w różnych postaciach, poczują się dostrzeżeni i reprezentowani w serialu. I mam nadzieję, że zostanie zamówiony 3. sezon - powiedziała

Także projektantka kostiumów do serialu, Marylin Fitoussi, wierzy, że kontynuacja „Emily w Paryżu” będzie mieć miejsce, ponieważ ma już pomysły na potencjalną garderobę.

Moim marzeniem na sezon 3. byłoby recykling kostiumów z sezonu 1. – powiedziała w rozmowie z „Elle”. Nie wiem, czy damy radę to zrobić, ale marzę, by sprawdzić, co da się jeszcze wyciągnąć z niektórych z najbardziej kultowych strojów Lily.

„Emily w Paryżu” sezon 3. – premiera i zwiastun

Jak już wspomnieliśmy, Netflix wciąż nie potwierdził, czy 3. sezon „Emily w Paryżu” powstanie. Zakładając jednak, że tak i że tempo prac nad kontynuacją serialu będzie takie jak w przypadku drugiej jego odsłony, możemy snuć przypuszczenia, iż dalsze losy „Emily in Paris” będzie można śledzić pod koniec 2022 lub na początku 2023 roku.

Oczywiście jak tylko pojawią się jakieś konkrety oraz zwiastun 3. sezonu, będziemy was informować na bieżąco! Tymczasem obejrzyjcie trailer 2. odsłony serialu i - jeśli jeszcze nie widziałyście / nie widzieliście odcinków, które kilka dni temu pojawiły się na platformie Netflix, jak najszybciej nadróbcie zaległości.

Zobacz także: