Rodzina Kardashian-Jenner wciąż jest na topie. Po zakończeniu emisji „Z kamerą u Kardashianów” okazało się, że Kris Jenner oraz jej córki nie potrafią albo nie chcą żyć bez kamer wokół siebie. Dlatego (wraz z ich bliskimi) zaangażowały się w kolejny projekt. Program „The Kardashians”, który ujrzał światło dzienne wiosną tego roku, okazał się hitem wśród ich fanek i fanów na całym świecie, w tym w Polsce. Niedługo powstanie trzeci sezon show, w związku z czym Kim Kardashian spytała swoich fanów i fanki, co podoba im się najbardziej, a także jakich materiałów chcieliby oglądać więcej. Celebrytka otrzymała zaskakujące odpowiedzi. 

„The Kardashians”: fanki oraz fani Kim Kardashian chcą, by Kourtney Kardashian i Travis Barker zniknęli z programu

Jak się okazuje, wiele osób chciałoby, by Kourtney Kardashian i Travis Barker zniknęli z „The Kardashians”. Przyznają, że ich zachowanie bywa irytujące, do tego sprawia, że czują się niekomfortowo przez telewizorami. Chodzi m.in. o namiętne pocałunki, które wymieniają (nie tylko) na czerwonym dywanie. Co ciekawe, jeden z fanów odpowiedział Kim Kardashian, że wolałby częściej oglądać Scotta Disicka, czyli przyjaciela rodziny, a jednocześnie ex partnera Kourtney Kardashian i ojca jej dzieci. 

Scott. Chcemy więcej Scotta i mniej Kravis. Proszę, na miłość boską. Mniej Kravis. Jeśli usłyszę jeszcze jedno „tak, kochanie” albo zobaczę kolejną scenę z pocałunkiem, zabiję się, przysięgam na Boga – brzmi komentarz jednego z fanów Kim Kardashian na Twitterze. 

Opinii w tym stylu jest dużo więcej. Fanki oraz fani „The Kardashians” przyznają, że życzą Kourtney Kardashian i Travisowi Barkerowi jak najlepiej, jednak nie da się ich oglądać ze względu na cringe’owe zachowanie. Dlatego bardzo często przewijają sceny z ich udziałem. 

Pozostaje więc pytanie, co (zamiast Kourtney Kardashian i Travisa Barkera) chcieliby oglądać widzowie i widzki „The Kardashians”. W tym wypadku obyło się bez zaskoczeń. Największym zainteresowaniem cieszą się bowiem rodzinne dramy z udziałem znanych na całym świecie sióstr (Kim Kardashian, Kourtney Kardashian, Khloé Kardashian, Kendall Jenner i Kylie Jenner), ich mamagerki, jak również innych – bliskich im osób. 

„The Kardashians” – gdzie oglądać i co wiemy o programie? 

Przypomnijmy, że program „The Kardashians” jest dostępny na platformie streamingowej Disney+. Aktualnie trwa emisja drugiego sezonu. Powstanie także kolejny. Jednak data premiery i inne szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione.