U sióstr Kardashian-Jenner dramy, niuanse i plotki to żadna nowość. W końcu to rodzina, która do ogromnego majątku doszła sprzedając swoje życie prywatne milionom widzów na całym świecie. Po latach obserwowania jednego z najsłynniejszych rodzeństw na świecie wydawać by się mogło, że wiemy już o nich wszystko. Oglądaliśmy i oglądałyśmy załamania Kim, rozwód Khloe, czas dorastania Kendall i Kylie, a nawet poród (żeby to jeden) Kourtney. Co jeszcze może nas zaskoczyć w tej szalonej rodzinie? Na przykład historia związków dziewczyn i ich bardzo ciekawe połączenia ze sobą. Jak to możliwe, że byli partnerzy znanych influencerek są ze sobą ściśle powiązani? Wygląda na to, że siostry Kardashian-Jenner obracają się w bardzo ciasnym gronie.

Siostry Kardashian-Jenner randkują w zamkniętym gronie? Wszystko na to wskazuje

Wszyscy wiemy, że Kylie Jenner umawiała się z Tygą, którego byłą partnerką jest Black Chyna. Ta natomiast przez jakiś czas spotykała się z Robertem Kardashianem, z ostatecznie którym doczekała się pociechy. Wydaje się wam, że to jedyny przypadek mieszania się partnerów w rodzinie Kardashian-Jenner? Otóż nie! Zapnijcie pasy, bo fakty, które zaraz przeczytacie są mocne.

TikTokerka @sugeneshin_ przeanalizowała historię związków sióstr Kardashian-Jenner i doszła do bardzo ciekawych wniosków. Ale po kolei. Zaczynając od byłego męża Kim, Kanye Westa. Muzyk wiele lat temu spotykał się z amerykańską celebrytką Amber Rose. Ta za to umawiała się z byłym partnerem Khloe, koszykarzem Jamesem Hardenem. Żeby tego było mało, ojciec dwójki dzieci Khloe, Tristan Thompson przyłapany był na gorącym pocałunku z byłą najlepszą przyjaciółką Kylie, Jordyn Woods. Z kim kiedyś widywała się Jordyn? Z nikim innym niż aktualnym chłopakiem Kendall, 25-letnim Davinem Bookerem. Nadążacie?

Wracając do najmłodszej z licznego rodzeństwa, Kylie wiele lat temu łączona była z Jadenem Smithem (nie pytajcie, nastoletnia miłość). Syn Willa Smitha wcześniej umawiał się także z Sofią Richie. A wiecie przecież, z kim przez długi czas była 24-letnia modelka (podpowiedź: ze starszym o 15 lat Scottem Disickiem). Wiadomo, że Scott przez wiele lat tworzył szczęśliwy związek z Kourtney Kardashian. Para doczekała się trójki dzieci i do dziś pozostaje w dobrych stosunkach. Aktualnie najstarsza z Kardashianek jest małżonką Travisa Bakera, który wiele lat temu przyznał się, że Kim to jego girl crush. Muzyk przyjaźni się z Machine Gun Kelly, który prawie dekadę temu randkował z byłą dziewczyną Kanye, Amber Rose. I tak oto historia zatoczyła koło.

Jeśli czujecie się zagubieni i zagubione historią romansów sióstr Kardashian-Jenner, polecamy obejrzeć poniższego TikToka.

Gdzie w tym wszystkim jest Pete Davidson? Jak się okazuje, to chłopak zupełnie „z zewnątrz”, bez jakichkolwiek wcześniejszych powiązań z rodziną Kardashian-Jenner. Być może dlatego głośny związek, który rozwścieczył Kanye Westa trwał tylko 9 miesięcy?

 

Zobacz także: