„The Voice Kids 5” – kto wystąpi w finale?

Ostatni odcinek „The Voice Kids 5” zostanie podzielony na dwie części. W pierwszej z nich na scenie zobaczymy dziewięciu uczestników – po troje z każdej drużyny – którzy najlepiej spisali się przed tygodniem w półfinale. Następnie trenerzy wybiorą finałową trójkę, spośród której wyłoniony zostanie zwycięzca lub zwyciężczyni. O tym, kto wygra i otrzyma statuetkę piątej edycji „The Voice Kids” oraz czek o wartości 50 tys. złotych, zdecydują widzowie w głosowaniu SMS-owym. Zanim zasiądziemy przed ekranami telewizorów, poznajmy bliżej dziewiątkę utalentowanych artystów, którzy w sobotni wieczór powalczą o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce wśród dzieci. Jedno jest pewne – wybór nie będzie prosty. 

Finaliści „The Voice Kids 5” – kim jest Mateusz Krzykała, Max Kononow i Julia Bieniek z drużyny Cleo? 

„The Voice Kids 5” – finaliści z drużyny Cleo / fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

  • Julia Bieniek

Ma 13 lat. Jest żywiołową pełną energii dziewczynką, której uśmiech rzadko znika z twarzy. Od dłuższego czasu jej motto życiowe brzmi: „Człowiek, który nigdy nie popełnił błędu – nigdy nic nie zrobił”. Dlatego Julia stara się spełniać marzenia i realizować różne pasje. Jest bardzo uparta i pomimo różnych trudności, nigdy się nie poddaje. Obecnie jest w ostatniej klasie szkoły muzycznej I stopnia w Lublinie w klasie skrzypiec. Od dwóch lat zaczęła się kształcić wokalnie w Studio Muzyki Rozrywkowej w Lublinie. Kiedy późnym wieczorem rodzina „ma już dość jej wysokich tonów”, zawsze ma wiernego słuchacza w postaci ukochanego kota Tymka. 

  • Max Kononow

Ma 13 lat. Śpiewa wszędzie – na ulicy, pod prysznicem, w szkole. Muzyka jest całym jego światem! Od lat bierze udział w konkursach wokalnych. Przerwy między śpiewaniem wypełnia zajęciami sportowymi. Uwielbia grę w squasha oraz pływanie i hip-hop. Lubi opiekować się zwierzętami. Zawsze znajdzie czas dla swojej ukochanej świnki morskiej Misi. Swoją przyszłość pragnie związać z muzyką i sceną. 

  • Mateusz Krzykała

Śpiewa non-stop, także podczas treningów koszykówki lub grając w szachy. Próbuje swoich sił także w grze na pianinie. Kocha kulturę japońską. W wolnym czasie z pasją animuje stworzone przez siebie rysunki. Ceni sobie przyjaźnie, jest dobrym i otwartym na innych ludzi 13-latkiem. 

Finaliści „The Voice Kids 5” – kim jest Alicja Górzyńska, Laura Bączkiewicz i Piotrek Pączkowski z drużyny Dawida Kwiatkowskiego? 

„The Voice Kids 5” – finaliści z drużyny Dawida Kwiatkowskiego / fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

  • Alicja Górzyńska

Niezwykle pogodna i radosna 14-latka, która bardzo lubi nawiązywać nowe znajomości. Muzyka to cały jej świat i to właśnie z nią wiąże swoją przyszłość. Śpiewa od czterech lat. Uczęszcza do szkoły muzycznej, w której uczy się gry na fortepianie, a od roku samodzielnie próbuje gry na gitarze elektrycznej. Jej drugą pasją są żagle. Zdobyła już patent sternika motorowodnego oraz żeglarza jachtowego i jak sama mówi „na tym nie koniec”.

Zobacz także:

  • Laura Bączkiewicz 

Ma 10 lat, a przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku zaledwie 4 lat w Konińskim Domu Kultury. Obecnie kontynuuje naukę w Studiu Piosenki Estradowej Hit w Koninie. Od najmłodszych lat zachwyca swoim talentem wokalnym, zdobywając nagrody w konkursach i na festiwalach muzycznych. Laura jest także aktorką dubbingową, użycza swojego głosu wielu postaciom animowanym i filmowym. To dziewczynka pełna energii, kochająca przyrodę i zwierzęta. W domu ma dwa psy, dwa koty i królika. W przyszłości chciałaby zostać wokalistką lub aktorką. 

  • Piotrek Pączkowski 

Piotrek jest energicznym i ambitnym 13-latkiem. Mówi, że nie wyobraża sobie życia bez muzyki, która jest jego największą pasją. Swoje zdolności wokalne objawił już w przedszkolu. Ukończył szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Kontynuuje naukę w Zespole Szkół Muzycznych II Stopnia w Legnicy. Marzy, aby w przyszłości utrzymywać się ze swojej pasji. Lubi musicale oraz aktywnie spędzać czas.

Finaliści „The Voice Kids 5” – kim jest Maja Cembrzyńska, Ida Wargskog i Tosia Zakrzewska z drużyny Tomsona i Barona? 

„The Voice Kids 5” – finaliści z drużyny Tomsona i Barona / fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

  • Ida Wargskog

12-latka, która komponuje muzykę od czwartego roku życia. Oprócz śpiewu i muzyki, uwielbia wymyślać historie i opowieści, dlatego napisała dwie książki. Tworzy też własne gry planszowe. Idę pasjonuje kosmos – przeczytała wszystkie książki dla młodzieży o tej tematyce i wciąż szuka nowych źródeł informacji. Biegle mówi po szwedzku. Nie wyobraża sobie wakacji bez wdrapywania się po skalistym wybrzeżu zachodniej Szwecji.

  • Tosia Zakrzewska

Tosia ma 12 lat. Jej przygoda z muzyką rozpoczęła się w przedszkolu, od występów w jasełkach, a potem w scholi muzycznej. Oprócz śpiewu bardzo lubi czytać kryminały, oglądać filmy – zwłaszcza musicale oraz spotykać się z przyjaciółmi. Marzy o studiach wokalnych. W przyszłości chciałaby polecieć do Los Angeles. Tam nakręcono jeden z jej ulubionych filmów „Burleska”, w którym zagrała jej największa idolka – Christina Aguilera. 

  • Maja Cembrzyńska

Maja ma 13 lat i już bardzo dobrze wie, czego w życiu chce. Karierę wokalną rozpoczęła w wieku 5 lat wygrywając Konkurs Piosenki Przedszkolaka. Od kilku lat kształci się wokalnie i gra na pianinie. Poza śpiewem Maja lubi uczyć się języków obcych: angielskiego i francuskiego. Interesuje się także modą, lubi czytać książki i gotować. Chętnie poznaje nowych ludzi i kocha podróże. 

Przypomnijmy, że początek wielkiego finału „The Voice Kids 5” zaplanowano na godz. 20:00 na antenie telewizyjnej Dwójki. Nazwisko zwycięzcy lub zwyciężczyni piątej edycji poznamy chwilę po 22:00. Relacja z finałowego odcinka do sprawdzenia także na Glamour.pl

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.