W weekend Florence Pugh opublikowała na Instagramie zdjęcia z Wilderness Festivalu, na którym bawiła się z przyjaciółmi. Aktorka z pewnością wyróżniała się z tłumu. A to za sprawą jej różowej stylizacji. Widać, że Florence jest wierna najbardziej hot trendowi tego lata – Barbiecore.

Florence Pugh w stylizacji w stylu Barbiecore

26-letnia aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których widać, jak bawi się na festiwalu. Florence ubrana była od stóp do głów w kolor różowy. Na sobie miała przezroczysty kombinezon z rozszerzanymi nogawkami i dekoltem typu halterneck. Pod spodem Florence postawiła na lekko różowe bikini, którego wiązanie skrzyżowała z przodu. Na głowę założyła kwiatową koronę, a na oczy różowe okulary.

Jej towarzyszka również zdecydowała się na najmodniejszy kolor sezonu. Na zdjęciach widzimy ją obok Florence w różowych błyszczących spodniach, także rozszerzanych i różowym staniku.

Pod zdjęciami Pugh napisała: Weź swoją przyjaciółkę, idź na pole, baw się w różowe i śpiewaj głupoty. A także włóż we włosy kwiaty, tak jak robiła to Dani.

Florence Pugh swoim wpisem nawiązuje do swojej ikonicznej roli

Fanki i fani aktorki od razu zorientowali się, że podpisem do zdjęć, Florence nawiązuje do filmu „Midsommar”, w którym grała Dani. W tym horrorze jej bohaterka nosiła właśnie kwiatowe korony.

Florence Pugh wierna trendowi Barbiecore

To nie pierwszy raz, kiedy widzimy Florence w różowym total looku. Niedawno aktorka pojawiła się na pokazie Valentino w prześwitującej sukience w takim samym odcieniu różu jak kombinezon. Ta stylizacja wywołała wiele kontrowersji, ponieważ odsłaniała biust Florence. Odpowiedziała ona wtedy krytykującym, aby dorośli, a wsparł ją między innymi Regé-Jean Page.

Tym razem jednak Florence zdecydowała się na mniej kontrowersyjną opcję i pod kombinezon założyła bikini. Tak czy inaczej w różu jej do twarzy, a my uwielbiamy ją w tym wydaniu. Zobaczcie różowe stylizacje Florence w naszej galerii!

Zobacz także: