Nie ma wątpliwości, że Florence Pugh zapamięta tegoroczną galę London Critics’ Circle Film Awards na długo. 27-letnia aktorka otrzymała nagrodę dla brytyjskiej / irlandzkiej aktorki roku za całokształt twórczości. Została doceniona za role w takich produkcjach jak „Nie martw się, kochanie”, gdzie zagrała w towarzystwie Harry’ego Stylesa i Olivii Wilde, „Kot w butach: Ostatnie życzenie” oraz „Osobliwość”. Podczas wyjątkowego dla niej wieczoru mogła liczyć na wsparcie brata. 

Florence Pugh zabrała (przystojnego) brata na czerwony dywan

Florence Pugh pojawiła się w The Mayfair Hotel w Londynie, gdzie zorganizowano wspomnianą uroczystość, w czerwonej maxi z baskinką. Swoją stylizację uzupełniła o dopasowany do niej kapelusz z długim welonem i złotą biżuterię. Wyglądała bosko, a na czerwonym dywanie pozowała w towarzystwie brata. Toby Sebastian, bo właśnie tak brzmi jego nazwisko, postawił na klasyczny garnitur i białą koszulę. Ich wspólne zdjęcia ze ścianki możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Toby Sebastian – kim jest? Oto, co wiemy o bracie Florence Pugh

Wspólne wyjście to dobra okazja do tego, by dowiedzieć się czegoś więcej o bracie Florence Pugh. Toby Sebastian ma 30 lat i (podobnie jak młodsza siostra) jest aktorem. Ma na swoim koncie udział w kilku produkcjach, w tym m.in. „Znajdę cię”, „Na zakręcie” czy „Muzyka ciszy”. Największą popularność przyniosła mu natomiast rola Trystane’a Martella w bijącym rekordy popularności serialu „Gra o tron”. Co więcej, Toby Sebastian interesuje się muzyką. Już niebawem wyruszy w swoją pierwszą trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Na Instagramie obserwuje go ponad 66 tysięcy osób. To właśnie za pośrednictwem popularnej platformy społecznościowej informuje o nowych projektach zawodowych. Od czas do czasu publikuje również zdjęcia z prywatnego albumu. Po gali London Critics’ Circle Film Awards 2023 opublikował post z Florence Pugh, natomiast w jego opisie zwrócił się do organizatorów i pogratulował swojej siostrze:

Dziękuję @criticscircle za ponowne zaproszenie. Ogromne gratulacje dla tego dzieciaka @florencepugh – napisał Toby Sebastian na Instagramie. 

Wiele wskazuje na to, że rodzeństwo ma ze sobą bardzo dobry kontakt.