Florence Pugh od kilku miesięcy znów jest singielką. W połowie 2022 roku 27-letnia aktorka rozstała się ze starszym o 21 lat partnerem, Zachiem Braffem. Para spotykała się od 2019 roku, zamieszkała ze sobą w czasie pandemii i zaadoptowała wspólnie psa o imieniu Billie. Niestety, Florence i Zach nie przetrwali próby czasu (i nieprzychylnej opinii publicznej). W sierpniu gwiazda filmu „Don't Worry Darling” udzieliła szczerego wywiadu, w którym wyznała, że nieustanne komentarze na temat różnicy wieku nie były dla niej i jej partnera łatwe do przejścia. To, że mamy taką specyfikę pracy, nie znaczy, że zgodziliśmy się żyć jak w reality show – tłumaczyła w rozmowie z magazynem „Harper's Bazaar”. I choć para zdecydowała się zakończyć swój związek, aktorka i filmowiec dalej pozostają w dobrych stosunkach. Braff niedawno zdobył się na uroczy gest, składając Flo serdeczne życzenia na swoim profilu na Instagramie.

Wygląda na to, że Florence jest znów gotowa i otwarta na miłość. Nominowana do Oscara artystka spędziła walentynki u boku tajemniczego przystojniaka.

Florence Pugh spędziła walentynki z nowym chłopakiem?

Czy Florence Pugh właśnie zadebiutowała z nowym chłopakiem? Zagraniczne media rozpisują się na temat tajemniczego blondyna, z którym 27-latka przyłapana została na romantycznym spacerze w walentynki. Para postawiła na casualowe rozwiązanie, w dzień zakochanych udając się na lampkę wina na świeżym powietrzu. Spotkanie bez przepychu potwierdziły również ich outfity: Flo postawiła na prosty, szary sweter, czarną kurtkę bomberkę i jeansy o baggy kroju. Jej towarzysz, Charlie Gooch (jak udało się ustalić DeuxMoi), ubrany był w szarą bluzę, luźne jeansy i niebieską bomberkę. Trochę matching, prawda? Zakochani nie szczędzili sobie czułości – serwis „Page Six” opublikował urocze zdjęcia Flo w objęciach wysokiego blondyna. Aktorka wyglądała na naprawdę szczęśliwą.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, to nie pierwszy raz, gdy Charlie Gooch widziany był w towarzystwie Florence. Wcześniej przystojniak towarzyszył aktorce podczas afterparty British Fashion Awards w grudniu. Niewiele wiemy jednak na temat samego Charliego – anonimowy informator DeuxMoi poinformował konto plotkarskie, że Gooch to znajomy aktorki jeszcze z czasów szkolnych. Podobno para chodziła razem do St Edward's School w Oksfodzie. Czy po latach między dwójką znajomych ze szkolnej ławki rozkwitło uczucie? Wszystko na to wskazuje.