Chociaż od rozstania Shakiry i Gerarda Piqué minęło już trochę czasu, to nadal jest o nim głośno. Para zerwała bowiem w atmosferze skandalu, a wszystko śledziły i opisywały media. Podobno piłkarz zdradzał swoją długoletnią partnerkę, z którą ma dwójkę dzieci. Kolumbijska wokalistka wydała na początku roku gorzką piosenkę, w której zwróciła się do swojego byłego i jego nowej dziewczyny. Następnie udzieliła wywiadu, w którym wyznała, że musi być silniejsza niż lew. Teraz przyszedł czas na Piqué. On jednak ma zupełnie inne podejście, jeśli chodzi o życie po rozstaniu. Wygląda na to, że ma się naprawdę dobrze…

Gerard Piqué w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Shakirą – co powiedział na temat ich dzieci?

W rozmowie z portalem El Pais 36-latek otworzył się na temat swoich dwóch synówMilana i Sashy.

Na wszystkich ciąży odpowiedzialność, aby starali się robić to, co jest najlepsze dla ich dzieci – zaczął. – Chodzi o to, aby je chronić. Takie jest zadanie wszystkich rodziców. I to jest to, na czym się skupiam i co robię, jako ojciec.

Sportowiec opowiedział jeszcze krótko o tym, jak wygląda współdzielenie opieki z Shakirą nad synami. Obydwoje podejmujemy decyzje, które uważamy za najlepsze. Ostatecznie jedyna rzecz, która ma znaczenie, to to, czy moje dzieci mają się dobrze – powiedział.

Gerard Piqué w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Shakirą – jak teraz wygląda jego życie?

Piłkarz wyznał, jak wygląda jego życie po rozstaniu. I wygląda na to, że ma on się bardzo dobrze.

Robię to, co chcę. W dniu, w którym umrę, spojrzę w przeszłość i mam nadzieję, że zrobiłem w niej wszystko to, czego zawsze chciałem – wyznał. – Ludzie, których kocham i na których mi zależy znają mnie najlepiej. Reszta nie jest dla mnie ważna. Przeznaczam swoją energię na bycie z tymi, których kocham i dawanie im tego, co mam – dodał. 

36-latek wspomniał również o tym, czy jest szczęśliwy.

Chcę być dla siebie prawdziwy – powiedział. – Nie będę wydawał pieniędzy na czyszczenie swojego wizerunku. W moim życiu zaszły zmiany i wiem, jak chronić swoje szczęście.

Zdaje się, że Hiszpan nie czuje skruchy, nie ma poczucia winy. Nie miał też żadnych refleksji na temat rozpadu jego długoletniego związku. Jestem bardzo szczęśliwy – dodał tylko.

Piqué układa sobie życie z 23-letnią Clarą Chią Marti, z którą oficjalnie zadebiutował już na Instagramie dwa miesiące temu.

Zobacz także: