Gotowe opisy na Tindera dla faceta? Proszę bardzo! Podpowiadamy, co napisać w swoim bio, aby zwiększyć swoje szanse na dobrze dobrane matche. Ale zanim... Aplikacje randkowe rządzą się własnymi prawami. Najpopularniejsza z nich, Tinder (obok Bumble, Badoo czy OK Cupid), ma w tym momencie ponad 50 milionów aktywnych użytkowniczek użytkowników. Konkurencja jest spora, co sprawia, że coraz więcej osób chce się w jakiś sposób wyróżniać. Jak znaleźć opis do profilu, który sprawi, że zyskamy więcej par w apce? Czego nie powinniśmy nigdy pisać o sobie w aplikacjach randkowych. Przedstawiamy gotowe opisy na Tindera dla faceta, a także kilka sprawdzonych rad, które pomogą ci stworzyć zachęcający profil! I znaleźć tę osobę, której szukasz!                                 

Czy opis na Tindera ma znaczenie?

Jak już wiemy, Tinder to najpopularniejsza aplikacja randkowa na świecie. Swój fenomen zawdzięcza przede wszystkim mega intuicyjnej obsłudze - zdjęcie kandydata, które wyświetla się na ekranie, musisz przewinąć w prawo albo w lewo, w zależności od tego, czy ci się spodobał. Swipe right (ang. przesuń w prawo) oznacza, że masz ochotę na randkę z daną osobą. Za to swipe left (ang. przesuń w lewo) oznacza, że nie jest ona w twoim typie. Najlepszym komunikatem, który wysyła nam aplikacja, jest It’s a match!. Oznacza to, że osoba, którą przewinęliśmy w lewo, zrobiła to samo z naszym zdjęciem, i możemy rozpocząć ze sobą rozmowę. 

Czy bio na Tinderze ma znaczenie? Tak jak opis na Instagramie czy Facebooku, jest to świetnym sposób na pokazanie promila naszej osobowości i wysłania energii do osób, z którymi potencjalnie będziemy się spotykać. Mimo że według badań to przede wszystkim dobrze wybrane zdjęcia przynoszą nam największe powodzenie w aplikacjach randkowych, to opis też gra tutaj bardzo ważną rolę – przyciąga uwagę, bywa idealnym wytrychem, by rozpocząć rozmowę po tym, jak zostaniemy sparowani. Warto więc poświęcić mu trochę czasu, bo to się po prostu opłaca prędzej czy później. 

Jakie opisy na Tindera dla faceta najbardziej przyciągają potencjalnych kochanków czy kochanki? Wszystkie pomocne rady, a także przykłady gotowych podpisów po polsku i angielsku, znajdziesz w akapitach poniżej! 

Co wpisać w opisie na Tindera? 

Opisy, które dodajemy w bio naszych mediów społecznościowych, mogą być poważne, zabawne czy enigmatyczne. Czasem posługujemy się aforyzmami, które przekazują innym nasze podejście do ważnych spraw życiowych. Czasem w bio wrzucamy tylko emotikonki, a ich interpretację zostawiamy już dla wyobraźni innych osób. 

Jaki powinien być idealny opis na Tindera dla faceta? Przede wszystkim szczery i spójny z jego osobowością. Zacznij od zastanowienia się, czy chcesz: 

 • być postrzegany jako osoba poważna czy nie biorąca życia zbyt na serio? 
 • spotkać kogoś na przelotny flirt czy na długą i poważną relację? 
 • być odbierany jako osoba przejrzysta i otwarta, czy tajemnicza i zamknięta w sobie? 

Dopiero kiedy odpowiesz na wszystkie te pytania, możesz zacząć wymyślać lub wybierać idealnie dopasowany opis na Tindera. 

Zobacz także:

Jak długi powinien być opis na Tinderze? Najlepiej, jeśli będzie zwięzły, od kilku słów do 2-3 zdań. Zbyt długie i rozwinięte opisy nie będą przyciągać zainteresowania innych użytkowników aplikacji. Zupełny brak opisu na Tinderze też nie jest dobrym rozwiązaniem, gdyż według badań, rezygnacja z bio zmniejsza szansę na sparowanie w aplikacji aż pięciokrotnie! 

Czego nie umieszczać w opisie na Tinderze?

Jak wcześniej wspomnieliśmy, opis na Tindera dla faceta powinien być odzwierciedleniem jego osobowości. Jest jednak kilka tematów, których lepiej nie poruszać w tekście, który dodajemy do bio. 

Czego nie powinieneś umieszczać w opisie na Tinderze? Na pewno zrezygnuj z: 

 • żartów, które w jakikolwiek sposób mogłyby obrażać inne osoby, na przykład związanych z płcią przeciwną czy mniejszościami - w opisie na Tinderze najlepiej śmiać się tylko z samego siebie, 
 • narzekania na płeć przeciwną czy doświadczenia związane z poprzednią relacją romantyczną, ponieważ na tym etapie znajomości może to zniechęcić potencjalnych kandydatów do przesunięcia cię w prawo, 
 • zbyt wielu informacji osobistych - na długie zwierzenia i historie o życiu przyjdzie czas, kiedy się spotkacie. 

Gotowe opisy na Tindera dla faceta - przykłady 

Twój profil na Tinderze potrzebuje odświeżenia, ale nie masz pojęcia, jak zmienić tekst w bio? A może dopiero zaczynasz przygodę z apką i do końca nie wiesz, jak w tym wszystkim się odnaleźć? Poniżej wrzucamy gotowe opisy na Tindera dla faceta, które sprawią, że w twojej aplikacji pojawi się mnóstwo par! 

Opis na Tindera dla faceta - przykłady ciekawych opisów 

W opisie na Tindera możesz po prostu zawrzeć kilka informacji o sobie, swoich zainteresowaniach, pracy i wyglądzie. Warto zaznaczyć też, czy bardziej skupiasz się na szukaniu związku, czy przelotnego romansu. Jeśli jednak chcesz, aby twoje bio było bardziej wyraziste, poszukaj krótkiego, prowokującego opisu, który sprawi, że twoje zdjęcie nie zostanie automatycznie przesunięte w lewo. 

Krótkie, przyciągające uwagę opisy na Tindera to świetne dopełnienie udostępnianych przez ciebie zdjęć. Pamiętaj: wybieraj tylko wśród tych, które są spójne z twoją osobowością!

Opis na Tindera dla faceta - opis do selfie 

Na Tindera wrzucasz jedynie selfies? Zdjęcia twarzy rządzą się własnymi prawami, i zasługują na oddzielną pulę fajnych opisów. 

Przykłady: 

 • Taki się właśnie obudziłem. 
 • Uważaj, bo zaraz się zakochasz. 
 • Mam doktorat z robienia selfie. Mogę cię nauczyć. 
 • Wysłałem to selfie do NASA i powiedzieli mi, że jestem gwiazdą.

Śmieszny opis na Tindera dla faceta - dystans i poczucie humoru 

Jeśli zależy ci na tym, żeby w opisie na Tindera pokazać, że masz poczucie humoru, wybierz jeden z naszych przykładów z przymrużeniem oka. Pamiętaj, żeby twoje żarty nie były jednak obraźliwe, ponieważ nie przyniesie ci to raczej dużej liczby nowych par.              

Przykłady:       

 • Gotowanie to jedna z dwóch rzeczy, w których jestem naprawdę dobry. O drugiej wolałbym porozmawiać w cztery oczy. 
 • Szukam kogoś, kto będzie dzielił się ze mną przekąskami podczas oglądania seriali na Netfliksie.
 • Relacja ze mną niesie ze sobą zarówno wady, jak i zalety. Główną zaletą jest to, że nie będziesz już singielką, a główną wadą to, że będziesz w związku ze mną.
 • Szukam powodu do tego, żeby usunąć Tindera, i mam nadzieję, że to ty się nim okażesz.  
 • Nie mogę się doczekać, aż się sparujemy, wymienimy kilka grzecznościowych wiadomości, a potem nigdy się już do siebie nie odezwiemy!      
 • Szukam kogoś, po kim dojadałbym brzegi pizzy.     
 • Jedyne, co mi w życiu wychodzi, to spaghetti. Ale uwierz mi, że chciałabyś go spróbować. 

Opis na Tindera dla faceta - cytaty 

Jeśli w opisie na Tindera zależy ci, by podzielić się swoimi preferencjami filmowymi lub muzycznymi, możesz umieścić tam jeden ze swoich ulubionych cytatów. Pamiętaj tylko, żeby nie był zbyt długi! 

Przykłady: 

 • Jedynym sposobem na pozbycie się pokusy jest uleganie jej - Oscar Wilde 
 • Robisz mi dzikość serca i fabularne mam sny... Gdzie tu sens i logika w tym całym ja i ty -  „Monika”, Brodka
 • To może być początek pięknej przyjaźni - „Casablanca”, reż. Michael Curtiz

Opis na Tindera dla faceta - fajny opis wzbogacony o emotikony 

Opis na Tindera dla faceta fajnie będzie wzbogacić o emotikony. Jakie najbardziej przyciągają potencjalnych kandydatów i kandydatki? Według najnowszych badań, przede wszystkim te, które przedstawiają czworonożne istoty, na przykład koty lub psy. Bardzo popularną emoji jest też samolot. Sprawdzą się emotikony serduszek w różnych kolorach, a także ikonki słońca, księżyca i gwiazd. Oczywiście liczy się odpowiedni kontekst. Emotikonami można też się bawić i zaszyfrować dzięki nim wiadomość. 

Przykłady: 

 • Co mogę powiedzieć o sobie? Jestem miłośnikiem natury 🌱, zwierząt 🐶 i zachodów słońca oglądanych na plaży - oczywiście w odpowiednim towarzystwie 🌞🌴 🌝. 
 • Moje hobby to wszystko, co sprawia mi przyjemność i radość 🍷🔥👅 😈 
 • Idealna randka? Netflix & Chill 🍑🍿🍌

Opis na Tindera dla faceta - czy zaskakujący opis to dobry opis? 

Jeśli chcesz mocno zwrócić na siebie uwagę, możesz pomyśleć o dodaniu niekonwencjonalnego, oryginalnego opisu na Tindera, który na pewno zostanie zauważony przez innych użytkowników aplikacji. Pamiętaj jednak, że użycie takiego podpisu jest ryzykowne, i raczej nie każdemu się spodoba. 

Przykłady: 

 • Mam dzieci i żonę. Szukam rozrywki na boku.  Żartowałem. Tak naprawdę mam tylko Tamagotchi i szukam dziewczyny. 
 • W relacji doceniam stuprocentową szczerość, dlatego od razu zaznaczam: pizza tylko z ananasem. I co ty na to?
 • Nie jestem facetem za którego wyjdziesz, ale tym, o którym będziesz myśleć za 20 lat, będąc w łóżku ze swoim nudnym mężem. 

Szukasz pomysłu na gotowe opisy na Tindera dla dziewczyny? Sprawdź ten artykuł! 

Opis na Tindera dla faceta po angielsku 

Czasem zdarza się, że otwieramy aplikację randkową będąc na wakacjach czy podróży służbowej poza krajem. Wtedy nasze bio, napisane w ojczystym języku, za bardzo się nie sprawdzi. Poza tym... cóż, te po angielsku zawsze jakoś wypadają lepiej. Szukasz gotowego opisu na Tindera dla faceta po angielsku? Poniżej wrzucamy sporo fajnych przykładów! 

 • Just looking for someone who can appreciate my awesome sense of humor. - Szukam kogoś, kto doceni moje cudowne poczucie humoru. 
 • I’m a sucker for a good love story. - Mam słabość do dobrych historii miłosnych. 
 • I’m looking for my partner in crime. Are you up for the challenge? - Szukam swojego partnera do zbrodni. Czy jesteś gotowy/a na wyzwanie? 
 • I’m the type of person who always forgets to put milk back in the fridge. - Jestem tym typem osoby, która zawsze zapomina odłożyć mleko do lodówki. 
 • I’m an advocate for living life to the fullest and making the most of every moment. - Mocno odpowiadam się za życiem na 100 procent i wyciąganiem czego się da z każdego momentu. 
 • I hope you like bad boys because I’m bad at literally everything. - Mam nadzieję, że lubisz złych chłopaków, bo jestem zły (beznadziejny) praktycznie we wszystkim, czym się zajmuję. 
 • Just looking for something mega casual, like marriage and children. Nothing serious! - Szukam czegoś mega luźnego, takiego jak ślub i dzieci. Nic poważnego!